Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Mor Çiçekler Ve Yusufçuk Dekorlu Zarif Dış Kapı Numarası Ahşap Pano - Beyaz

Serpil's Atelier Mor Çiçekler Ve Yusufçuk Dekorlu Zarif Dış Kapı Numarası Ahşap Pano - Beyaz
En Geç 31-05-2024 Cuma kargoda
343,22₺
Vergiler Hariç: 286,02₺
Beyaz
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
** Kişiye özel hazırlanan üründür. Eksik / Hatalı bilgi ile sipariş olmaması için; Lütfen açıklamaları okumadan sipariş oluşturmayınız. Zarif mor tomurcuk çiçekler arasında yusufçuklar. Materyal: Ahşap Pano üstünde seramik kil dekorlu Uzunluk: 25cm Genişlik: 10cm Numara, isim panomuz, dış kapınızın uygun olan yan duvarına, kapı zili üstüne yada sizin uygun bulacağınız herhangi bir bölüme asılabilir. Asma aparatı vardır.Not kısmına; kapı no ve istediğiniz yazıyı belirtmeyi unutmayınız lütfen. ** Yüksek kalitede malzemeler kullanılarak, titizlikle yapılmaktadır. Tüm ürünler el yapımıdır ve küçük pürüzler , renk tonunda küçük farklılıklar olması olağandır. Kişiselleştirilmiş ürün olduğu için iade talep edilemez. Kapı numarası panolarımız; diğer iç mekan tasarım ürünlerinin aksine -Dış Mekanda- kullanılacağı için nem ve güneşe karşı yüksek koruyucu vernik uygulanır. İlk gün cila kokusu olabilir fakat geçicidir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.