Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Natumora Olgun Hasat Zeytinyağı-1000 Ml (2022-2023)

Natumora Natumora Olgun Hasat Zeytinyağı-1000 Ml (2022-2023)
Marka : Natumora
En Geç 23-02-2024 Cuma kargoda
1300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
635,00₺
Vergiler Hariç: 628,71₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
  • 2022-2023 sezonu
  • Olgun hasat, rengi pembe, mor zeytinlerin Kasım ayı ortasında başlayıp Ocak ayına kadar hasat edilmesiyle elde edilir.
  • Soğuk sıkım; 27°C’yi aşmayacak şekilde soğuk sıkım yapılmaktadır. Bu yöntemle zeytinin tadı, içlerinde barındırdıkları Polifenolleri ve nefaseti yağa hapsedilmektedir.
  • Oleik asit oranı - % 0.5 (maks.) ve Yüksek polifenol değerleri
  • Yağlarımızın yüksek değerlerini ve tadını korumak adına siyah renk, özel İtalyan tasarımı ve üretimi cam şişeler ve akış kontrolü sağlayan kapaklar kullanılmaktadır. 
  • 1000 ml Teneke
  • 100% Akhisar zeytini
  • Natürel sızma zeytinyağı
  • Ürünlerimiz Organik Sertifikalı değildir.
  • Yumuşak bir koku ve tada sahip olgun hasat zeytinyağlarımızı tüm soğuk ve sıcak yemeklerinizde afiyetle kullanabilirsiniz. 
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.