Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Naturiga Organik Kakao Tozu

Naturiga Naturiga Organik Kakao Tozu
Marka : Naturiga
En Geç 23-02-2024 Cuma kargoda
89,00₺
Vergiler Hariç: 88,12₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Naturiga Organik Kakao Tozu 100 Gr

 Organik çekirdeklerin üretilmekte olan Naturiga Organik Kakao Tozu, Peru yağmur ormanlarında yetişmekte ve geleneksel yöntemlerle işlenmektedir. Nadir bulunan ince kabuklu, yüksek kaliteli ve doğal aromalı Ciriollo Kakao çekirdekleri elle toplanır ve yüksek besin değerini muhafaza etmek ve lezzetini açığa çıkarmak için özel bir yöntemle, nazikçe kısa ve kuru kavurma yapılır. Naturiga?nın Organik Kakaosu rafine şeker ve rafine yağ içermez. Doğal olarak yüksek lif, yüksek protein ve yüksek bakır içerir ve magnezyum kaynağıdır. Renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez.

Tamamen doğal % 100 Kakao'dur. Gluten içermez.

Katkı maddesi, koruyucu, boya vs içermez.

Organik, %100 doğal kakao.  Şeker ilavesiz, vegan.

Marka: Naturiga 

Menşei: Peru

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.