Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


NOMİ 3lü Paket | Yulaflı Kurabiye

NOMİ NOMİ 3lü Paket | Yulaflı Kurabiye
Marka : NOMİ
En Geç 22-05-2024 Çarşamba kargoda
69,95₺
Vergiler Hariç: 69,26₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

%100 GERÇEK SEBZE – Tarladan toplanmış en kaliteli sebzeler, tatlarını, besin değerlerini ve aromalarını koruyarak freeze dry teknolojisi ile kurutularak, nemsiz ortamda paketlenmiştir.

 

Düşük basınç ve düşük sıcaklık altında, meyve ve sebzelerin içinde bulunan  buz moleküllerinin sıvı hale geçmeden, su buharı olarak üründen çıkartılması ile ürün içindeki besin değerleri %97 oranında korunmaktadır. Ürünün tadı, rengi ve formu da üretildiği taze meyve veya sebzeye en yakın şekilde tutulabilmektedir.

 

 

Mutfağınızda farklı tariflerinize lezzet katmak icin kullanabileceğiniz gibi çorbalarınızın, salatalarınızın, yoğurtlarınızın ve smoothielerinizin üzerinde harika bir süsleme malzemesi olarak da kullanabilirsiniz.

Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.