Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Nopad Klasik Bordo Yıkanabilir Regl Külodu

Nopad Nopad Klasik Bordo Yıkanabilir Regl Külodu
Marka : Nopad
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
212,87₺
Vergiler Hariç: 193,52₺

Mevcut Seçenekler:

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Beden tablosu; 

S beden - Bel:62-69 cm - Basen:90-93 cm

M beden - Bel:68-73 cm - Basen:94-99 cm

L beden - Bel: 74-80 cm - Basen:100-105 cm

XL beden - Bel: 81-87 cm - Basen: 106-111 cm

Kullanım ipuçları:

 

 • Emiş kalitesini sağlamak için, ilk kullanımdan önce makinede 30 derecede iki kez ön yıkama yapın.

 

 • Kullandıktan sonra, kanı olabildiğince çıkarmak için küloda soğuk suyla ön yıkama yapın.

 

 • Diğer çamaşırlarınızla aynı anda 30 derecede yıkayın.

 

 • Emici özelliğe sahip kumaşın deliklerini tıkadığı için, yağlı sabun (Marsilya sabunu, siyah sabun, defne sabunu) kullanmayın.

 

 • Açık havada kurutun. Emici liflere zarar verme riski bulunduğundan, külodun kalorifer peteği üzerinde ya da saç kurutma makinesiyle kurutulması asla tavsiye edilmez.

 

Satış sonrası – SSS

 

Kendiniz için en iyi külodu seçmenize yardımcı olmak adına, NOPAD en sıkça sorulan soruları yanıtlıyor.

 

Nopad yıkanabilir regl külotları:

 

Nedir?

Nopad regl külodu, hem regl döneminizde etkili koruma sunan hem de kullanımı konforlu olan, emici, yeniden kullanılabilir ve yıkanabilir bir iç çamaşırıdır. Ultra emici bir iç tabaka ve su geçirmez bir membrandan oluşan regl külotlarımız, sızıntı riski ve kötü koku olmaksızın, akıntınıza bağlı olarak 8 saate kadar tüm gün sizinledir. Regl külotlarımızı hafif idrar sızıntısı ve beyaz akıntılara karşı günlük olarak da kullanabileceğinizi unutmayın.

 

Bakımı nasıl yapılır?

 

Külotları ilk defa aldığınızda, rahat hissetmeniz için aşağıdaki birkaç adımı uygulamanızı tavsiye ederiz:

 1. Külodu yıkamadan önce, rahat olup olmadıklarını görmek için deneyin. Herhangi bir rahatsızlık hissederseniz, beden veya model uymamış olabilir. Değişim (yalnızca yıkamadıysanız veya kullanmadıysanız) için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 2. Ardından, 30 derecede iki kez yıkamanız gerekir. Bu yıkamalar, kullanım sırasında ideal emici özellik sağlayacaktır.
 3. İlk kullanımdan sonra, örneğin duş alırken kanı olabildiğince çıkarmak için soğuk suyla yıkamanız gerekir.Makinede aynı renklerle 30 derecede yıkayın. Rahat hissedecekseniz size gönderdiğimiz file ile makinaya atabilirsiniz.
 4. Regl külodunuzun yıkanması söz konusu olduğunda, külodunuzun daha uzun süre daha iyi görünmesini sağlayacak altı altın kural vardır:
 • İç tabakanın deliklerini tıkadığı için, yağlı sabun veya herhangi bir deterjan kullanmayın.
 • Kolay durulama sağlayan yağsız sabun veya deterjan kullanın.
 • Ağartıcı, karbonat, beyaz sirke gibi koruyucu parçaya zarar verebilecek herhangi bir temizlik ürünü kullanmayın.
 • Açık havada kurutun, kurutma makinesi kullanmayın.
 • Kurutmak için kalorifer peteği ya da saç kurutma makinesi kullanmayın. Bunlar emici liflere zarar verebilir.
 • Külodunuzu suda bırakmayın.

 

Ona nazik davranın! Çamaşır makinenizin mümkün olan en düşük ayarını seçin.

 

Akıntıma göre hangi külodu kullanmalıyım?

 

Tüm regl külotlarımızda regl kanının 8 saate kadar emilmesini sağlayan emici iç tabaka bulunur. Yoğun dönemler söz konusu olduğunda hepimiz aynı olmadığımız için, normal ve super akıntı şeklinde iki tür nopad regl külodu tasarladık. Yoğun dönemdeyseniz, seçim yaparken “yoğun akıntı” kelimelerini dikkate alın. Yoğun akıntı döneminde, külodunuzu daha sık değiştirmeniz gerekebilir.

Kaç külot satın almalıyım?

Bu tamamen akıntınıza ve ürünü kullanımınıza bağlıdır. Külot şu anki korumanızı karşılıyorsa, bir dönemlik külot satın almanızı tavsiye ederiz. Örneğin, külotları akıntınızın hafif olduğu regl dönemi başında ve sonunda kullanmak istiyorsanız, bir külot yeterli olabilir. Regl döneminizin başında kullandıktan sonra, regl döneminizin sonunda da kullanabilmek için yıkamanız yeterlidir. Regl külodunu tüm regl döneminiz boyunca kullanmak istiyorsanız, her bir kullanım arasında yıkamak için zaman kazanmak adına 3 veya 4 külot satın almanızı tavsiye ederiz. İlk siparişte, denemeniz ve daha fazla ürün almadan önce bunun ihtiyaçlarınız için doğru koruma olup olmadığından emin olmanız için, 1 külot satın almanızı tavsiye ederiz.

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.