Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


O'DORE Çörek Otu Yağı 100 Ml Soğuk Sıkım %100 Saf

Odore Aromaterapi O'DORE Çörek Otu Yağı 100 Ml Soğuk Sıkım %100 Saf
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
198,61₺
Vergiler Hariç: 180,56₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Alerjilere son derece etkili olan çörekotu yağının en önemli problemi ‘’tat’’ olduğundan O’DORE olarak bu konuda en doğal ve içimi güzel, ayrıca analizi son derece iyi bir çörekotu yağı sunmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu güzel yağın özellikle de sık hastalanan çocuklara ve alerjik yapıda olanlara haricen ve dahilen (cilde ve ağızdan kullanımla) daha çok kullanılmasını temenni etmekteyiz.

Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.