Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Ölmez Çiçek Serum

Gaia Organic Ölmez Çiçek Serum
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
249,15₺
Vergiler Hariç: 207,63₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Kırışıklıklara karşı etkileri kanıtlanmış dünyaca ünlü markalar tarafından kullanılan ölmez çiçek. 
Şeker kamışı bitkisinden fermente edilerek elde edilen skualan, cildimizde bulunan ama yaş aldıkça azalan bir yağ çeşididir. Ciltteki su kayıbını ve kırışıklıkları azalttığına dair klinik çalışmaları olan skualan cildinizi yağlandırmadan ve yağlılık hissi vermeden nemlendirir.
En iyi kalite olan golden cinsi organik sertifikalı jojoba yağı. Cildinize kadifemsi yumuşaklık sağlar.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.