Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Pati & Tüy Temizleyici Hijyen Mendili 50 Adet

Zozo Cares Pati & Tüy Temizleyici Hijyen Mendili 50 Adet
Marka : Zozo Cares
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
159,90₺
Vergiler Hariç: 133,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

AÇIKLAMA: Evcil hayvanınızın temizlemek istediğiniz bölgesine silme yolu ile uygulayınız. Her yaprak tek kullanımlıktır. Her bölge için ayrı yaprak önerilmektedir. Durulama gerektirmez. Kedi ve köpeğinizin göz ve kulak hariç tüm vücuduna uygulayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur. Su, sabun ve şampuana ihtiyaç duymadan, evcil hayvanlarınızın tüy ve patilerini güvenle temizlemenize yardımcı olur.

İÇİNDEKİLER: Aloe Barbadensis Leaf, Tocopheryl Acetate (E Vitamini), Colloidal Silver, Lauryl Glucoside , Ethylhexylglycerin, Glyceryl Caprylate, Phenoxyethanol ve Chlorhexidine Digluconate içermektedir.

İÇERMEZ: Alkol, Parfüm, Sülfat, SLES, SLS, Silikon, Fosfat, Amonyak, Boya ve Sentetik Yağ içermez.

UYARILAR: Kullanmadan önce etiketi okuyunuz. Çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Kullanım sırasında evcil hayvanınızın göz ve kulak temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayanız. Tahriş halinde veteriner hekiminize başvurunuz. Güneşe direkt maruz bırakmayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Tuvalete atmayınız. Beklenmedik durumda lütfen veteriner hekiminize başvurunuz.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.