Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Premium Patricia Eşek Sütlü Zeytinyağı Sabunu

Patricia Naturals Cunda Premium Patricia Eşek Sütlü Zeytinyağı Sabunu
En Geç 30-05-2024 Perşembe kargoda
200,00₺
Vergiler Hariç: 181,82₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Eşek sütünün içeriğinde bulunan kalsiyum, fosfor, çinko olmak üzere pek çok mineral ile birlikte A, B2, B1, E, C vitaminleri, Omega 3 ve 6 yağ asitleri bize söyleyecek söz bırakmıyor. 
 
İçerik: Natürel sızma Cunda Pateriça zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Eşek Sütü, Hint Yağı, Shea Butter, Sabun Bazı (Sodyum Hidroksit) 
 
Patricia'nın %100 el emeği doğal sabunlarının içerisinde koruyucu, köpürtücü, sentetik parfüm ve sentetik boyar madde kullanılmamaktadır. Alerji geliştirebilecek bünyeler düşünülerek uçucu yağ eklenmez. Nefes alan pamuklu keselerde gönderilir. Doğal sabunlarımızın tamamı el emeğiyle üretildiği için ürününüz, fotoğrafta görülen ürünle ton farkı gösterebilir. Patricia ürünlerinin üretiminde asla Palm Yağı kullanmamaktadır. 
Her bir kalıp yaklaşık 120 gr'dır.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.