Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raaz Adaçayı Hidrosolü %100 Saf 100 Ml Salvia Sclare

Raaz Natural Raaz Adaçayı Hidrosolü %100 Saf 100 Ml Salvia Sclare
En Geç 18-06-2024 Salı kargoda
109,00₺
Vergiler Hariç: 107,92₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
  • Ürün Faydaları: RAAZ Adaçayı Hidrosolü (hidrolat veya bitki suyu), adaçayı yapraklarının ve saplarının basınçsız buhar distilasyonu yöntemi ile işlenmesi sırasında doğal olarak elde edilir. %100 doğal ve saf olan Goya Botanicals adaçayı hidrosolü, herhangi bir koruyucu, alkol veya emülgatör içermez. İçerisinde %0,05 ile %0,30 arasında adaçayı uçucu yağı bulunur. Keskin, kafuru andıran bir aromaya sahiptir. İçerisinde cineole, borneol, ,camphene etken maddeleri bulundurur.
  • Çok iyi bir antioksidandır. Kırışıkları giderir ve yaşlanmayı geciktirir.
  • Hormon düzenleyici etkisi vardır. Özellikle menapoz dönemlerinde rahatlama sağlar.
  • Sindirim bozukluklarından kaynaklanan krampları azaltır.
  • Terlemeyi azaltıcı etkisi vardır.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.