Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raaz Ardıç Meyvesi Uçucu Yağı %100 Saf 10 Ml

Raaz Natural Raaz Ardıç Meyvesi Uçucu Yağı %100 Saf 10 Ml
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
208,00₺
Vergiler Hariç: 205,94₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
  • Ardıç ağacının meyvelerinden buhar distilasyonu ile elde edilen %100 Saf Ardıç Uçucu Yağıdır. Güçlü ve meyvemsi bir kokuya sahiptir. Güçlü kokusuyla konsantrasyonu arttırmak için kullanımı yaygın olmakla beraber cilt bakımında antibakteriyel etkisi için özellikle tercih edilir. Cilt bakımı ve vücut masajı için Ardıç Uçucu Yağı 50 ml sabit yağ içerisine 5-10 damla damlatılarak kullanılır. Buhurdanlık veya difüzörde su içerisine birkaç damla damlatılarak ortam kokulandırma için kullanılabilir. Uyarılar: Uçucu yağları cildinize uygulamadan önce sabit baz yağı ile seyreltilmesi gerekmektedir. Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru bir yerde kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınız. Hamileler ve çocukların kullanmadan önce doktora danışmaları önerilir. Haricen kullanılır.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.