Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raaz Aspir Tohumu Yağı %100 Saf Yüksek Oleik 750 Ml

Raaz Natural Raaz Aspir Tohumu Yağı %100 Saf Yüksek Oleik 750 Ml
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
259,00₺
Vergiler Hariç: 256,44₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
  • RAAZSafflower Seed Oil Aspir Tohumu yağı 750 Ml Aspir bitkisinden(Carthamus tinctorius, Safflower) elde edilir. Çoklu doymamış yağ asidi olanKonjuge Linoleik Asit (CLA) içerir. Egzersizlerden yarım saat önce bir tatlıkaşığı kullanılması tavsiye edilir. Doğası gereği glüten içermez. Soğuk sıkımtekniği ile elde edilmiştir. Trans yağ içermez.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.