Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raqun Jojoba Yağı 50Ml

RAQUN Kozmetik Raqun Jojoba Yağı 50Ml
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
400,00₺
Vergiler Hariç: 333,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş %100 saf jojoba yağıdır. Yapısı cildimizdeki sebuma benzer, yüksek emilim gösterir ve kalıcıdır. Bu nedenle tüm cilt tipleri için uygundur. Jojoba Yağı en çok cilt ve saçtaki yağ üretimini nemlendirmek, temizlemek ve kontrol etmek için kullanılır. Ciltteki sebum gibi davranarak gözeneklerdeki fazla yağ üretimini engelleyerek aknenin etkilerini azaltmak için cildin yağ üretimini dengeleyebilir. Cilt üzerinde nemlendirici ve koruyucu bir bariyer oluştur ve çevresel faktörlerin sert etkilerine karşı koruma sağlar. Tırnak bakımında da kullanılan jojoba yağı, tırnak etlerini güçlendirmede etkili bir yardımcıdır.

Saçta kullanıldığında sebum üretimini düzenleyerek saç derisindeki yağlılığın azalmasına yardımcı olur. Kuru ve kıvırcık saçları yatıştırır ve yumuşatır. Nemli saça uygulandığında saç gövdesini sıvı mumuyla kaplar ve nemi hapsederek kurumasını önler. Tek başına ya da başka sabit veya uçucu yağlarla karıştırılarak kullanılabilir. Masaj yağı olarak vücuda uygulanabilir.

İÇİNDEKİLER
Jojoba Yağı

INCI
Simmondsia Chinensis Seed Oil

UYARILAR
Haricen kullanılır. Alerjik reaksiyonlara karşı cildinizin ufak bir kısmında test ediniz. Göz ile temasından kaçınılmalı, temas halinde bol su ile yıkanmalıdır. Ağzı kapalı olarak ısıdan ve güneş ışığından uzak, serin yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

AMBALAJ
50 ml cam şişe

Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.