Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raaz Biberiye Hidrosolü %100 Saf 250Ml Rosemary

Raaz Natural Raaz Biberiye Hidrosolü %100 Saf 250Ml Rosemary
En Geç 16-07-2024 Salı kargoda
307,00₺
Vergiler Hariç: 303,96₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Su buharı distilasyonu ile biberiye uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon %100 saf biberiye suyudur. İçeriğinde bulunan biberiye uçucu yağı bitki suyuna kendinden koruma sağlar. Cildin yağ dengesini korunmasına yardımcı olarak gözeneklerinizi temizler. Siyah nokta oluşumunun engellemesini destekleyici özelliği vardır. Cildi nemlendirir ve bakım sağlayarak, cildinizin pürüzsüz görünümüne yardımcı olur. Yağlı ciltlerin yanısıra tüm cilt tipleri için kullanılabilir. Tonik olarak kullanıma uygundur.

Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.