Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raaz Kekik Uçucu Yağı %100 Saf 10Ml Oregano Onites

Raaz Natural Raaz Kekik Uçucu Yağı %100 Saf 10Ml Oregano Onites
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
197,00₺
Vergiler Hariç: 195,05₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Raaz%100 saf kekikyağı: Yüksek karvakrol içeriği ile birçok farklı bakteri savaşabilecek güçte bir antimikrobiyal etkiye sahiptir. . -toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar. Buhar distilasyonu yöntemi ile elde edilmiştir.

Kekik uçucu yağı, bazı sağlık yararlarına sahiptir

aslında, bu faydalar binlerce yıldır Akdeniz’de tanınmaktadır. .

Kekik yağı bilinen en güçlü antioksidanlardan biridir ve eski çağlardan beri şifalı bir bitki olarak kullanılmıştır. Genellikle yiyeceklerde ve kozmetik malzemelerinde koruyucu olarak kullanılır. Ayrıca ağız gargaralarında da bir bileşen olarak bulunabilir. Diğer faydalarının yanı sıra kekik esansiyel yağının gıda kaynaklı bakterileri azaltma veya yok etme, kalp sağlığını destekleme ve vücuttaki iltihabı hafifletme yeteneğini destekleyen birkaç çalışma vardır.

kekik yağı not ve sınıfı: Orta-Otsu

Uyarılar: Serin ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İlaç değildir. Ürün açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmelidir. Raaz saf kekik bitkisel uçucu yağ 10 ml Türk gıda kodeksi ’ne uygundur. Menşei ülke: Türkiye.

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.