Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raaz Lavanta Hidrosolü Saf 250 Ml Lavanta Angustifolia

Raaz Natural Raaz Lavanta Hidrosolü Saf 250 Ml Lavanta Angustifolia
En Geç 18-06-2024 Salı kargoda
153,00₺
Vergiler Hariç: 151,49₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Lavantanın antimikrobiyal özelliği vardır. Mısır döneminden itibaren bu özelliği sebebi ile temizlik ve cilt bakımı alanında kullanımı geniş bir yere sahiptir. Kullanım Alanları: Kozmetikte: Temiz cilde makyaj pamuğu yardımı ile tonik olarak uygulayabilirsiniz. Cildinizi temizler ve ferahlatır. Akneleri yatıştırır, cilt tonunu eşitler. Evde: Ortam kokulandırmada kullanılabilir. Ortamdaki bakteri ve mikropları öldürerek ortam havasını temizler. Buhurdanlığa birkaç damla damlatmanız yeterlidir. Buhurdanlığınız yok ise su kaynayan bir kaba da damlatabilirsiniz. Cam yüzey ve ev temizliğinde suyla seyrelterek kullanılabilir. Çamaşır makinesi yumuşatıcı gözüne sirkeyle veya su ile seyrelterek ekleyebilir, kendi doğal yumuşatıcınızı hazırlayabilirsiniz. Ütü suyuna ekleyerek lavanta kokusunun çamaşırlarda en sağlıklı ve kalıcı hali ile bulunmasını sağlayabilirsiniz. 

Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.