Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raaz Okaliptüs Hidrosolü %100 Saf 100 Ml Eucalyptus

Raaz Natural Raaz Okaliptüs Hidrosolü %100 Saf 100 Ml Eucalyptus
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
120,00₺
Vergiler Hariç: 118,81₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
  • Okaliptus Suyu İçeriği Su buharı distilasyonu ile okaliptus uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon %100 saf okaliptus suyudur. İçeriğinde bulunan okaliptus uçucu yağı bitki suyuna kendinden koruma sağlar. Okaliptus Suyu Faydaları Gözeneklerin temizlenmesini sağlayarak siyah nokta oluşumunu önler. Cildin pürüzsüz, canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Tahrişe eğimli hassas cilt bakım ve temizliği için uygun bir üründür. Tüm cilt tipleri için kullanılabilir. Okaliptus Suyu Arındırıcı Kullanımı Pamuk kullanımına gerek kalmadan temiz cilde sprey ucu sayesinde 10 cm uzaktan tüm yüze gelecek şekilde sıkarak kolayca uygulama sağlayabilirsiniz. Kuruyana kadar beklemeniz ve düzenli kullanım önerilir. Yaz aylarında buzdolabında ya da serin bir yerde muhafaza ediniz.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.