Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raqun Göz Çevresi Serumu 10Ml

RAQUN Kozmetik Raqun Göz Çevresi Serumu 10Ml
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
500,00₺
Vergiler Hariç: 416,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Göz çevresi için mükemmel bir nemlendiricidir. Anti-aging etkisi ile cildi kırışık oluşumuna karşı korur, göz çevresi elastikiyetini arttırarak sarkmaların önüne geçer, daha sıkı görünümlü, canlı ve genç bir görünüm elde etmenizi sağlar. İçeriğindeki kuşburnu çekirdeği yağı ile lekelerin görünümünü azaltırken göz altı torbalarının ve koyu halka Görünümünün hafiflemesine yardımcı olur.

İÇİNDEKİLER
Kuşburnu Çekirdeği Yağı, Jojoba Yağı, Avokado Yağı, Çuha Çiçeği Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Nar Çekirdeği Yağı, E Vitamini, Yalancı İğde Yağı, Alman Papatyası Yağı, Günlük Yağı, Itır Yağı, Ölmez Çiçek Yağı.

INCI
Rosa Moschata Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Oenothera Biennis Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Punica Granatum Seed Oil, Tocopherol, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Boswellia Serrata Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Helichrysium Italicum Flower Oil.

KULLANIM
Tamamen emilebilecek miktarda serumu temiz göz çevresine dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Günlük kullanıma uygundur.

UYARILAR
Hamilelik döneminde kullanılması uygun değildir. Alerjik reaksiyonlara karşı cildinizin ufak bir kısmında test ediniz. Ağzı kapalı olarak ısıdan ve güneş ışığından uzak, serin yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

AMBALAJ
10 ml damlalıklı cam şişe

Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.