Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 62 (2 Sayfa)

RAQUN Kozmetik

Doğal İçeriğiyle Raqun Kozmetik Ürünleri Createrra’da! 

Sürdürülebilirliğe ve müşterilerinin sağlığına önem veren Createrra; Organik ve doğal bileşenler kullanılarak üretilen Raqun Kozmetik ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Raqun Kozmetik Ürünlerine Createrra fırsatlarıyla hemen ulaşabilirsiniz. 

Raqun Kozmetik Ürünlerinin Özellikleri 

  • Ürünler; organik ve doğal bileşenlerden oluşur. 

  • Üretim sürecinde kullanılan malzemeler doğa dostudur ve hayvanlar üzerinde test edilmezler.

  • Cruelty-Free: Ürünler hiçbir şekilde, hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.  

  • Doğal Maddeler: Raqun Kozmetik ürünleri; organik ve doğal bileşenlerden oluşur. Sentetik koku, sentetik boya, zararlı kimyasallar içermez.

  • Doğa Dostu: Ürün ambalajları üretim süreci sırasında kullanılan malzemeler doğa dostudur.

  • Geri Dönüştürülebilir: Ürün ambalajları geri dönüştürülebilir ürünlerdir.

Raqun Kozmetik Ürünleri Kullanımı Ve Faydaları

RAQUN Kozmetik Raqun Sakal Serumu

Sakal köklerini besleyerek kepek oluşumunu önlemeye ve sağlıklı uzamasına destek olur. Sakalın nem dengesini sağlayarak canlı, yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.


RAQUN Kozmetik Raqun Portakal Uçucu Yağı

Portakal meyvesi kabuğundan soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen %100 saf portakal uçucu yağıdır. Meyvemsi, taze, tatlı hoş kokusu, neşeli ve canlandırıcı, aynı zamanda rahatlatıcı, sakinleştirici ve kaygı giderici bir etkiye sahiptir. Kuru, hassas cilt bakımında ve masaj yağlarında kullanılabilir.


RAQUN Kozmetik Raqun Mersin Suyu

Su buharı distilasyonu ile mersin uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon % 100 saf mersin suyudur. Herhangi bir koruyucu ya da katkı maddesi içermez, içeriğinde bulunan mersin uçucu yağı bitki suyuna doğal bir koruma sağlar.


RAQUN Kozmetik Raqun Karanfil Uçucu Yağı

Karanfil bitkisinin tomurcuklarından buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilen %100 saf karanfil uçucu yağıdır. Tatlı ve baharatlı kokusu uyarıcı, konsantrasyon arttırıcı ve enerji vericidir. Oldukça güçlü dezenfekte edici özelliği vardır, ağız bakım ürünlerinde sıkça kullanılmaktadır. Turunçgil uçucu yağlarıyla uyumludur.


RAQUN Kozmetik Raqun Nane Suyu

Su buharı distilasyonu ile nane uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon % 100 saf nane suyudur. Herhangi bir koruyucu ya da katkı maddesi içermez, içeriğinde bulunan nane uçucu yağı bitki suyuna doğal bir koruma sağlar.

RAQUN Kozmetik Raqun Limon Uçucu Yağı

Limon meyvesi kabuğundan soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen %100 saf limon uçucu yağıdır. Ferahlatıcı kokusu, canlandırma, arındırma özelliği ve sağladığı pozitif enerji nedeniyle “Sıvı Güneş Işığı” lakabını kazanmıştır. Aynı zamanda yüksek dezenfektan özelliği ile güçlü bir temizleyicidir. Yağlı ciltlerde vücut bakım ve spor masajlarında, saç ve ayak bakımında kullanılabilir. Uyumlu uçucu yağlar: Selvi, ardıç, lavanta, kekik, mersin ve çam yağları.


RAQUN Kozmetik Raqun Gül Suyu

Su buharı distilasyonu ile gül uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon % 100 saf gül suyudur. Koruyucu, esans ve katkı maddesi içermez, içeriğinde bulunan gül uçucu yağı bitki suyuna doğal bir koruma sağlar.


RAQUN Kozmetik Raqun Kayısı Çekirdeği Yağı 

Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş %100 saf kayısı çekirdeği yağıdır. Kuru, hassas cildi nemlendirmeye ve lekeleri, kırışıklıkları, ince çizgileri ve olgunlaşan cilde özgü diğer semptomları düzeltmeye yardımcı olur. Yüksek düzeyde doymamış yağ asitleri sayesinde yağlı bir tabaka bırakmaz. Bu tahriş edici olmayan yatıştırıcı yağ, cilt tarafından hızlı bir şekilde emilerek cilde derinlemesine nüfuz eder ve cildin pürüzsüz ve yumuşak görünmesini sağlar.


RAQUN Kozmetik Raqun Aydınlatıcı & Ton Eşitleyici Bakım Serumu

Leke sorunu yaşayan ciltlerde hiperpigmentasyonu azaltarak cildin aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.. Düzenli kullanımda oluşabilecek yeni cilt lekelerine karşı bariyer oluşturur. Yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlayarak ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azalmasını destekler. Antioksidan etkisiyle ciltteki yorgunluk ve stres belirtilerine karşı savaşır, dış etkenlere karşı gün boyu koruma sağlar. Cilt elastikiyetini arttırarak cildin daha yumuşak hissedilmesini ve pürüzsüzleşmesini sağlar. Canlı, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Tüm cilt tipleri için uygundur.


RAQUN Kozmetik Raqun Biberiye Uçucu Yağı

Biberiye bitkisinin yapraklarından buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilen %100 saf biberiye uçucu yağıdır. Tazeleyici, enerji verici ve arındırıcıdır. Stres seviyesini ve sinir gerginliğini azaltmaya, zihinsel aktiviteyi ve konsantrasyonu artırmaya yardımcıdır. Güçlü bir antiseptiktir. Spor masajlarında, kas gevşetici masaj yağlarında, ayak ve saç bakımında kullanılır. Uyumlu uçucu yağlar: Turunçgiller, ardıç, zufa otu, karabiber ve çam yağlarıdır.


RAQUN Kozmetik Raqun Lavanta Uçucu Yağı

Lavanta çiçeklerinin buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilen %100 saf lavanta uçucu yağıdır. Fiziksel ve duygusal olarak dengeleyici, yatıştırıcı ve sakinleştirici bir çiçek aromasına sahiptir, hücre yenileyicidir. Hücre yenileyici özelliğinden dolayı yanık, güneş yanığı, akne, mantar, egzama ve benzeri durumlar için hasar görmüş ciltte bakım yağı olarak ve masaj yağlarında kullanılabilir. Dolap içlerinde kullanarak giysilerinizin güzel kokmasını sağlayabilirsiniz.


RAQUN Kozmetik Raqun Arındırıcı Serum 

Akneye yatkın, gözenek problemleri olan yağlı ciltlerde, genişlemiş gözenekleri sıkılaştırmayı ve siyah noktaların görünümünün azaltılmasını hedefler. Yatıştırıcı, antibakteriyel – antifungal özelliği ile gözeneklerdeki kir, yağ ve atıkları temizleyerek cildin arınmasını sağlar. Sebum dengesini sağlamada ve cilt florasının düzenlenmesinde etkilidir. Cilt bariyerinin güçlendirilmesine ve cildin pürüzsüz, sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kolay emilen yapısı ile yağlı bir his bırakmadan cilde bakım yapar, besler ve nemlendirir.


RAQUN Kozmetik Raqun Okaliptus Uçucu Yağı 

Okaliptus bitkisinin yapraklarının buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilen %100 saf okaliptus uçucu yağıdır. Antiseptik, akne, kepek önleyici, bağışıklık sistemini kuvvetlendirici etkiye ve tazelik, berraklık verici güçlü bir kokuya sahiptir. Çin, Yunan, Avrupa ve Ayurveda tıbbında dezenfektan ve balgam söktürücü özellikleri için kullanılmıştır. Romatizmal ve kas gevşetici masaj yağlarında, yağlı ciltler için bakım yağlarında kullanılabilir. Uyumlu uçucu yağlar: Mersin, İngiliz nanesi, kuşdili, kekik, limon ve çam yağlarıdır.


RAQUN Kozmetik Raqun Itır Uçucu Yağı

Itır bitkisinin çiçeklerinden buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilen %100 saf ıtır uçucu yağıdır. Rahatlatıcı, dengeleyici, hücre yenileyici ve konsantrasyon arttırıcıdır. Duyuları canlandıran sıcak, gülümsü, çiçeksi bir aromaya sahiptir. Kuru, hasar görmüş, egzamalı, çatlak ciltler için bakım yağlarında, cansız saçları canlandırmak için saç bakım yağlarında ve masaj yağlarında kullanılabilir. Birçok uçucu yağ ile uyumludur.

RAQUN Kozmetik Raqun Papatya Suyu 

Su buharı distilasyonu ile papatya uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon % 100 saf papatya suyudur. Herhangi bir koruyucu ya da katkı maddesi içermez, içeriğinde bulunan papatya yağı bitki suyuna doğal bir koruma sağlar.


RAQUN Kozmetik Raqun Çay Ağacı Uçucu Yağı

Çay ağacı bitkisinin yapraklarının buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilen %100 saf çay ağacı uçucu yağıdır. Tazelik verici, otumsu, baharatımsı güçlü bir kokuya sahiptir. Zindelik veren, onarıcı, hücre yenileyici, antibakteriyel özellikte çok yönlü bir yağdır. Tırnak ve ayak bakımında, ağız, saç bakımında, yara ve yaralanma, yanık, akne, egzama gibi hasar görmüş ve problemli ciltlerin bakımı için kullanılabilir. Uyumlu uçucu yağlar: Lavanta, gül, santal odunu, palmarosa, kekik yağlarıdır.


RAQUN Kozmetik Raqun Susam Yağı

Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş %100 saf susam yağıdır. Susam yağı cildin taze hissetmesini sağlayan detoks etkisi yaratan gözeneklere derinlemesine nüfuz etme yeteneğine sahiptir. Düzenli kullanımda akne ve sivilcelerin azalmasına sağlayabilir, antibakteriyel ve mantar önleyici özelliği ile sivilcelerin ve siyah noktaların oluşmasını önleyebilir. Buna ek olarak, susam yağı hasarlı cilt hücrelerinin onarılmasına yardımcı olur, nemlendirir ve cildi esnek, yumuşak tutar. İyileşme ve cilt hücresi onarımı için susam yağı; kırışıklıkları, ince çizgileri ve genişlemiş gözenekleri azaltmak için harikadır. Bu güçlü yağ aynı zamanda yaşlanma ve cilt hasarının birincil nedeni olan serbest radikallerle savaşan antioksidanlar ve sesamol içerir. Cilt hücrelerinin oksidasyonunu önler ve cildi gençleştirmeye yardımcı olur. Bu özellikler aynı zamanda bir güneş yağı olarak da işlev görmesini sağlar ve güneş ışınlarının zararlarını minimize ederek cildi sağlıklı tutar. Hücre yenileyici özelliği ile hasarlı dokuların iyileşmesine ve yeni cilt hücrelerini yenilemeye yardımcı olur. Tek başına ya da başka sabit veya uçucu yağlarla karıştırılarak kullanılabilir. Masaj yağı olarak vücuda uygulanabilir.


RAQUN Kozmetik Raqun Kuşburnu Çekirdeği Yağı

Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş %100 saf kuşburnu çekirdeği yağıdır. Kuşburnu çekirdeği yağı “Yara izi yağı” olarak da tanımlanabilir, düzenli kullanımda eski doğum çatlak izleri, yaşlılığa bağlı lekelerin görünümünü hafifletebilir. Yağlanmaya ve akne oluşumuna meyilli ciltlerde iltihaplanmayı önleyici etkisi vardır. Hücre zarının güçlenmesini ve aktif hale gelmesini sağlayarak cildin bozulmasını, kırışıkların oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Kuşburnu Çekirdeği Yağının cilt parlatıcı özellikleri, güneşe aşırı maruz kalma, yaşlılık lekeleri, akne izleri veya yaralardan kaynaklanan istenmeyen koyu lekeleri aydınlatırken cildin doğal rengini ve tonunu geri kazanmasını sağlar. Saç derisinde yağlı bir kalıntı bırakmadan kepeği ortadan kaldırarak saça parlaklık, hacim ve canlılık katar. Hassas, kuru, yağlı, hasarlı veya UV ışınlarından zarar görmüş ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Tek başına ya da diğer sabit veya uçucu yağlarla karıştırılarak kullanılabilir.


RAQUN Kozmetik Raqun Portakal Çiçeği Suyu 

Su buharı distilasyonu ile portakal çiçeği uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon % 100 saf portakal çiçeği suyudur. Herhangi bir koruyucu ya da katkı maddesi içermez, içeriğinde bulunan portakal çiçeği uçucu yağı bitki suyuna doğal bir koruma sağlar.


RAQUN Kozmetik Raqun Lavanta Suyu

Su buharı distilasyonu ile lavanta uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon % 100 saf lavanta suyudur. Herhangi bir koruyucu ya da katkı maddesi içermez, içeriğinde bulunan lavanta uçucu yağı bitki suyuna doğal bir koruma sağlar.


RAQUN Kozmetik Raqun Arındırıcı Serum

Akneye yatkın, gözenek problemleri olan yağlı ciltlerde, genişlemiş gözenekleri sıkılaştırmayı ve siyah noktaların görünümünün azaltılmasını hedefler. Yatıştırıcı, antibakteriyel – antifungal özelliği ile gözeneklerdeki kir, yağ ve atıkları temizleyerek cildin arınmasını sağlar. Sebum dengesini sağlamada ve cilt florasının düzenlenmesinde etkilidir. Cilt bariyerinin güçlendirilmesine ve cildin pürüzsüz, sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kolay emilen yapısı ile yağlı bir his bırakmadan cilde bakım yapar, besler ve nemlendirir.


RAQUN Kozmetik Raqun Biberiye Suyu 

Su buharı distilasyonu ile biberiye uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon % 100 saf biberiye suyudur. Herhangi bir koruyucu ya da katkı maddesi içermez, içeriğinde bulunan biberiye uçucu yağı bitki suyuna doğal bir koruma sağlar.


RAQUN Kozmetik Raqun Jojoba Yağı

Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş %100 saf jojoba yağıdır. Yapısı cildimizdeki sebuma benzer, yüksek emilim gösterir ve kalıcıdır. Bu nedenle tüm cilt tipleri için uygundur. Jojoba Yağı en çok cilt ve saçtaki yağ üretimini nemlendirmek, temizlemek ve kontrol etmek için kullanılır. Ciltteki sebum gibi davranarak gözeneklerdeki fazla yağ üretimini engelleyerek aknenin etkilerini azaltmak için cildin yağ üretimini dengeleyebilir. Cilt üzerinde nemlendirici ve koruyucu bir bariyer oluştur ve çevresel faktörlerin sert etkilerine karşı koruma sağlar. Tırnak bakımında da kullanılan jojoba yağı, tırnak etlerini güçlendirmede etkili bir yardımcıdır.


RAQUN Kozmetik Raqun Itır Suyu

Sebum dengeleyici özelliği ile ön plana çıkan ıtır suyu hücre yenileyici ve onarıcı etkisiyle özellikle siyah noktalı ve akneye yatkın ciltlerin bakımı için ideal bir toniktir. Saç derisi bakımı için de sıkça tercih edilir. Tüm cilt tipleri için uygundur.


RAQUN Kozmetik Raqun Ölmez Çiçek Suyu

Ölmez çiçek suyunun en önemli özelliklerinden biri cildi gençleştirme yeteneğine sahip olmasıdır. Yaşlanma karşıtı etkisi ile ton eşitsizliklerinin ve ince çizgilerin giderilmesine yardımcı olur. Tahriş olmuş, yıpranmış, hasarlı ciltlerin onarım sürecini destekler. Arındırıcı, besleyici, onarıcı etkisi ile atopiye, kızarıklığa, akneye yatkın sebum dengesizliği olan ciltlerde kullanıma uygundur. Tüm cilt tipleri için uygun olmakla birlikte özellikle olgun veya yorgun cilt üzerinde etkili bir hidrolattır.


RAQUN Kozmetik Raqun Sedir Ağacı Suyu

Doğal bir gözenek sıkılaştırıcı, arındırıcı, yatıştırıcı, tazeleyici, yumuşatıcı ve nemlendiricidir. Tüm cilt tiplerine uygun olmakla birlikte gözenek sıkılaştırıcı, yatıştırıcı ve tazeleyici etkisi ile yağlı, akneli ve hasarlı cilt üzerinde oldukça etkilidir. Gün içerisinde bileklere, göğse, boyuna sıkmak cilde ferahlama hissi verirken aynı zamanda kokusuyla da enerjiyi yükseltir, zindelik hissi verir.


RAQUN Kozmetik Raqun Bebek Yağı

%100 doğal sabit yağlar ve organik uçucu yağlarla bebeklerimizin hassas ciltlerine uygun olarak formüle edilmiştir. Cildi nemlendirir, besler ve yumuşatır. İçeriğindeki organik lavanta ve papatya yağları bebeklerimizi rahatlatır. Hassas ciltli yetişkinler de vücut bakım yağı olarak kullanabilirler.


RAQUN Kozmetik Raqun Güneş Kremi Spf 50+ 

İçeriğindeki güneş koruyuculuğu yüksek antioksidan yağlar ve doğal bir mineral olan nan nano özellikte saf çinko oksit, güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyucu bariyer görevi görürken aynı zamanda cildi dış etkenlerden korur, onarır ve nemlendirir. Formülündeki özel bir Non Nano Çinko Oksit "Micno" sayesinde cilte beyazlık bırakmaz. Güneş kremi olmasının yanı sıra dört mevsim kullanabileceğiniz oldukça besleyici bir gündüz bakım kremdir.


RAQUN Kozmetik Raqun Pişik Önleyici Krem

Shea yağının yüksek nemlendiriciliği, hindistan cevizi yağının antibakteriyel, antifungal özellikleri ve organik kalendula (aynısefa) yağının iyileştirici özellikleri bir araya getirilmiştir. Nano özellikte olmayan, doğal bir mineral olan saf çinko oksit yeni cilt hücreleri oluşturmada, cildin onarılmasında ve epidermisin bakımının yapılmasında etkilidir. Cilt tarafından emilmeden yüzeyde kalarak ıslaklığa karşı koruyucu bir bariyer görevi görür. Pişiğin geçmesini sağlarken yeniden oluşmasını da engellemeye yardımcı olarak cildi korur. Cildi onarıp nemlendiren ve ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabileceğiniz oldukça besleyici bir bakım ve pişik kremdir.


RAQUN Kozmetik Raqun Krem Deodorant Ylang Ylang & Portakal

Terlemek sağlıklıdır çünkü vücut ısımızı dengeler ve vücudumuzdaki toksinlerin çoğunun dışarı atılmasını sağlar. Deodorantımız terlemeyi engellemeden kötü kokuların oluşmasını önler. İçeriğindeki anti-bakteriyel, nemlendirici ve onarıcı özelliklere sahip bileşenler cilt altına nüfuz ederek kötü kokuların oluşmasına sebep olan bakterilere engel olurlar. Cilt tarafından kısa sürede emilir, kalıntı bırakmaz ve yapışmaz. Endüstriyel deodorantlarda sıkça kullanılan başta alüminyum olmak üzere sağlığa zararlı hiçbir sentetik koruyucu ve kimyasal madde içermez. Ürün üniseks olup tüm cilt tipleri için uygundur.


RAQUN Kozmetik Raqun Saç Bakım Yağı 

Saçınızın hem günlük kullanım hem de bakım, onarım ihtiyacını karşılamak için %100 doğal sabit  ve uçucu yağlar kullanılarak formüle edilmiştir. Dış etkenler sebebiyle yıpranmış saçlarınızı onarır, nem dengesini sağlar ve parlaklık verir. Saç derisini besler ve gözenekleri temizleyerek nefes almasını sağlar. Kepek oluşumunu, ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olan bakım yağı aynı zamanda saçlarınızı güçlendirir daha sağlıklı ve hızlı uzamasına destek olur. Ürün üniseks olup tüm saç tipleri için kullanıma uygundur.

RAQUN Kozmetik Raqun Diş Macunu - Nane & Karanfil

İçeriğindeki bentonit kili, ağız içini kötü bakteri ve toksinlerden arındırırken güçlü anti-bakteriyel özelliklere sahip saf uçucu yağlar etkin temizlik sağlar. Aynı zamanda dişleri beyazlatmada, plak oluşumunu önlemede ve diş eti hassasiyetine karşı etkilidir. Florür, paraben, alkol, yapay tatlandırıcı, aşındırıcı, koruyucu, boya, parfüm vb. hiçbir sentetik kimyasal içermez.

RAQUN Kozmetik Raqun Karma & Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Yüz Kremi 

Gözenek doldurma oranı (comedojenic factor) düşük, cilt tarafından hızlı emilebilen, antioksidan ve antiseptik özellikte bileşenler kullanılarak karma ve yağlı ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Linoleik Asit açısından zengin, sebum üretimini dengeleyerek cildinizde yağlı his bırakmadan akneye meyilli karma ve yağlı cilt kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır. Shea yağı, nemlendirmenin yanında hücre yenileyici özelliği ile ciltteki hasarlı bölgeleri onarır. Antioksidan özellikteki argan ve üzüm çekirdeği yağları zengin e vitamini içerikleriyle onarım sürecine yardımcı olur. Antiseptik özellikteki lavanta yağı cildin stresini alır, enfeksiyona neden olan bakteriyi durdurur.


RAQUN Kozmetik Raqun Kaş & Kirpik Serumu 

Dökülen, cansızlaşan ve seyrekleşen kaş ve kirpikler için güçlü içeriği sayesinde ihtiyaç duyulan bakımı sağlayarak kaş ve kirpiklerin daha güçlü olmasını ve hacimli görünmesini destekler. Düzenli kullanımda kaş ve kirpikleri dolgunlaştırır ve sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

RAQUN Kozmetik Raqun Nar Çekirdeği Yağı 

Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş %100 saf nar çekirdeği yağıdır. Yumuşaklık kazandırıcı, koruyucu, nemlendirici, hücre yenileyici, antioksidan ve hormon dengeleyicidir. Özellikle olgun ve bakım isteyen ciltler için “ilk yardım yağı” olarak bilinir. Bağışıklık sistemini güçlendirici ve hücre yenileyici özelliği sayesinde Kolajen üretimini ve cilt elastikiyetini artırır, yaşlılık belirtilerine karşı savaşır. Saç bakımında cansız, kuru telleri nemlendirmek ve korumak için tüm saç tiplerinde kullanılabilir. Saç derisindeki dolaşımı uyarır, saçların daha güçlü, sağlıklı büyümesine yardımcı olur. Tek başına ya da başka sabit veya uçucu yağlarla karıştırılarak kullanılabilir. Yüz, vücut bakım ve masaj yağlarında kullanılabilir.


RAQUN Kozmetik Raqun Krem Deodorant Flowers 

Terlemek sağlıklıdır çünkü vücut ısımızı dengeler ve vücudumuzdaki toksinlerin çoğunun dışarı atılmasını sağlar. Deodorantımız terlemeyi engellemeden kötü kokuların oluşmasını önler. İçeriğindeki anti-bakteriyel, nemlendirici ve onarıcı özelliklere sahip bileşenler cilt altına nüfuz ederek kötü kokuların oluşmasına sebep olan bakterilere engel olurlar. Cilt tarafından kısa sürede emilir, kalıntı bırakmaz ve yapışmaz. Endüstriyel deodorantlarda sıkça kullanılan başta alüminyum olmak üzere sağlığa zararlı hiçbir sentetik koruyucu ve kimyasal madde içermez. Tüm cilt tipleri için uygundur.


RAQUN Kozmetik Raqun Koruyucu Vücut Spreyi

Raqun Koruyucu Vücut Spreyi, sinek ve böceklerin hiç sevmediği kokulara sahip %100 saf ve doğal içerikli formülüyle oluşturduğu kalkan sayesinde sinek, sivrisinek ve böcek ısırıklarından korunmanıza yardımcı olur. Cildi yatıştırıcı ve ferahlatıcı etkiye sahip lavanta ve çay ağacı yağları, lavanta suyunun da desteğiyle sinek ve haşere ısırıklarından kaynaklanan kaşıntılara ve kızarıklıklara karşı etkilidir. Antioksidan özelliğe sahip Raqun Koruyucu Vücut Spreyi, sizi sinek ve haşerelere karşı korurken aynı zamanda cildi nemlendirir, ferahlatır ve canlandırır. Yaz döneminde özellikle de tatillerde büyük bir sorun haline gelebilen sinek ve böceklere karşı korunmanın en doğal yolu olan Raqun Koruyucu Vücut Spreyini yanınızda bulundurarak yazın ve tatilin tadını daha rahat çıkarabilirsiniz.


RAQUN Kozmetik Raqun Kantaron Yağlı Cilt Bakım Kremi

Hasarlı ve yıpranmış ciltlerin bakım ve onarımına yönelik özel bir üründür. Cildinize gerekli bakımı sağlaması için özenle seçilen yağlar, antienflamatuar ve anti-bakteriyel özellikleri ile cilt sorunlarını iyileştirmeye, gidermeye yardımcı olmakla birlikte aynı zamanda cildiniz için gerekli bakım ve nemlendirmeyi de sağlar. Sinek, haşere ısırığına maruz kalmış ya da kas ve eklem ağrılı bölgeler için masaj yağı olarak kullanılabilir. Çok amaçlı kullanım özelliği ile her zaman her yerde kullanım olanağı sunan kantaron yağlı cilt bakım kremi, hızlı emilebilme özelliği ile cildinizde yağlı his oluşturmaz. Tüm cilt tipleri için uygundur.


RAQUN Kozmetik Raqun Üzüm Çekirdeği Yağı

Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş %100 saf üzüm çekirdeği yağıdır. Cildi tahriş etmeden, yağlı bir kalıntı bırakmadan veya gözenekleri tıkamadan cilt tarafından kolayca emilir ve yoğun nem sağlar. Bu, onu yağlı, hassas ve olgun cilt tipleri ile akne ve egzamadan muzdarip ciltler için ideal kılar. Antiseptik ve büzücü özellikleri cildi onarmaya yardımcıdır. Kolajeni geri kazandıran bileşikler açısından zengin olan Üzüm Çekirdeği Taşıyıcı Yağı, cildi pürüzsüzleştirerek ve sıkılaştırarak yaşlanma görünümünü yavaşlatır, güneş hasarına karşı koruma sağlar ve lekelerin, kırışıklıkların ve çatlakların görünümünü azaltır. Sebum üretimini dengelerken aynı zamanda cildi temizler, böylece akneye meyilli ciltlerde olası sivilceleri azaltır.

RAQUN Kozmetik Raqun Kuru & Normal Ciltler İçin Nemlendirici Yüz Kremi 

Kuru ve normal ciltler için yoğun etkili nemlendirme ile birlikte cildin bakım ve onarımını sağlayan, antioksidan ve antiseptik özellikteki özenle seçilmiş saf ve doğal yağlar kullanılarak formüle edilmiştir. Shea ve jojoba yağları cildiniz için gerekli nemlendirmeyi sağlarken, nar çekirdeği ve avokado yağları yaşlanma belirtilerini engelleyici etki gösterir ve hücre dokularının yenilenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki %100 saf uçucu yağlar cildi rahatlatır, yağ dengesini düzenler ve canlandırır.