Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raqun Günlük Uçucu Yağı 10Ml

RAQUN Kozmetik Raqun Günlük Uçucu Yağı 10Ml
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
400,00₺
Vergiler Hariç: 363,64₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Günlük ağacı reçinesinin buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilen %100 saf günlük uçucu yağıdır. Moral yükseltici, güven verici güçlü aroması, meyveli bir nüans ile odunsu, dünyevi ve baharatlı olarak tanımlanabilir. Yatıştırıcı, rahatlatıcı, hücre yenileyicidir. Onarıcı ve yenileyici özelliktedir, olgun ciltlerde yaşlanma belirtilerine karşı kullanılabilir. Uyumlu uçucu yağlar: Mersin, yalancı mirha, tonka, sedir, sığla, turunçgil ve çam yağlarıdır.

KULLANIM
50 ml sabit yağ içerisine 10 damla damlatarak karıştırılır. Difüzör veya buhurdanlık içine 5 damla eklenerek yaşam alanı kokulandırılabilir. Özellikle meditasyonda çok tercih edilen bir yağdır.

İÇİNDEKİLER
Günlük Uçucu Yağı

INCI
Boswellia Serrata Oil

UYARILAR
Haricen kullanılır. Topikal uygulamalarda seyreltilmeden kullanılmamalıdır. Alerjik reaksiyonlara karşı cildinizin ufak bir kısmında test ediniz. Göz ile temasından kaçınılmalı, temas halinde bol su ile yıkanmalıdır. Ağzı kapalı olarak ısıdan ve güneş ışığından uzak, serin yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

AMBALAJ
10 ml cam şişe

Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.