Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raqun Krem Deodorant Flowers 50Ml

RAQUN Kozmetik Raqun Krem Deodorant Flowers 50Ml
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
430,00₺
Vergiler Hariç: 358,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Terlemek sağlıklıdır çünkü vücut ısımızı dengeler ve vücudumuzdaki toksinlerin çoğunun dışarı atılmasını sağlar. Deodorantımız terlemeyi engellemeden kötü kokuların oluşmasını önler. İçeriğindeki anti-bakteriyel, nemlendirici ve onarıcı özelliklere sahip bileşenler cilt altına nüfuz ederek kötü kokuların oluşmasına sebep olan bakterilere engel olurlar. Cilt tarafından kısa sürede emilir, kalıntı bırakmaz ve yapışmaz. Endüstriyel deodorantlarda sıkça kullanılan başta alüminyum olmak üzere sağlığa zararlı hiçbir sentetik koruyucu ve kimyasal madde içermez. Tüm cilt tipleri için uygundur.

İÇİNDEKİLER
Hindistan Cevizi Yağı, Shea Yağı, Jojoba Yağı, Tapyoka Nişastası, Balmumu, Itır Yağı, Sedir Yağı, Zarif Lavanta Yağı, İngiliz Karbonatı

INCI
Cocos Nucifera Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tapioca Starch, Cera Alba, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Sodium Bicarbonate

KULLANIM
İlk kullanımda mercimek büyüklüğünde ürünü temiz cilde parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız. Genelde bu miktar tüm gün koruma sağlamaya yeterlidir. Eğer yeterli gelmiyorsa miktarı yarım ölçü olacak şekilde arttırınız. İhtiyaca göre istenilen sıklıkta kullanılabilir ancak her zaman cildinizin tamamen emebileceği miktarda ürün kullanın çünkü emilemeyen fazla ürünün giysinize geçip leke yapma ihtimali artacaktır.

UYARILAR
Alerjik reaksiyonlara karşı cildinizin ufak bir kısmında test ediniz. Ağzı kapalı olarak ısıdan ve güneş ışığından uzak, serin yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

AMBALAJ
50 ml cam kavanoz

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.