Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raqun Kuru & Normal Ciltler İçin Nemlendirici Yüz Kremi 50Ml

RAQUN Kozmetik Raqun Kuru & Normal Ciltler İçin Nemlendirici Yüz Kremi 50Ml
En Geç 20-04-2024 Cumartesi kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
600,00₺
Vergiler Hariç: 500,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Kuru ve normal ciltler için yoğun etkili nemlendirme ile birlikte cildin bakım ve onarımını sağlayan, antioksidan ve antiseptik özellikteki özenle seçilmiş saf ve doğal yağlar kullanılarak formüle edilmiştir. Shea ve jojoba yağları cildiniz için gerekli nemlendirmeyi sağlarken, nar çekirdeği ve avokado yağları yaşlanma belirtilerini engelleyici etki gösterir ve hücre dokularının yenilenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki %100 saf uçucu yağlar cildi rahatlatır, yağ dengesini düzenler ve canlandırır.

İÇİNDEKİLER
Shea Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Avokado Yağı, Nar Çekirdeği Yağı, Jojoba Yağı, E Vitamini, Zarif Lavanta Yağı, Günlük Yağı, Itır Yağı.

INCI
Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Persea Gratissima Fruit Oil, Punica Granatum Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopherol, Lavandula Angustifolia Oil, Boswellia Serrata Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil.

KULLANIM
Konsantre yapıda bir üründür, çok az miktarda kullanmanız yeterlidir. Temiz cilt üzerine istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Ürün satın alındıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmesi tavsiye edilir.

Krem formundaki ürünlerimiz, konvansiyonel kozmetik ürünlerinde bulunan ve ürünün formunu stabil tutmaya yarayan stabilizatör, emülgator vb. kimyasalları içermediği için 25 derece üzeri sıcaklıklarda likit forma geçebilir. Farklı erime ve donma derecelerine sahip bileşenler içerdiği için erime ve tekrar katılaşma durumunda üründe pütürleşme gözlemlenebilir. Bu gibi durumlar bir bozulmaya işaret etmez ve ürünün etkisini değiştirmez. Katı formda kullanılmak istenirse sıcak havalarda buzdolabının kapak kısmında muhafaza edilebilir.

UYARILAR
Alerjik reaksiyonlara karşı cildinizin ufak bir kısmında test ediniz. Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Isıdan ve güneşten koruyunuz. 25 derece ve üzeri sıcaklıkta buzdolabında saklanması önerilir.

AMBALAJ
50 ml cam kavanoz

Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.