Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raqun Nemlendirici El & Vücut Kremi 50Ml

RAQUN Kozmetik Raqun Nemlendirici El & Vücut Kremi 50Ml
En Geç 25-07-2024 Perşembe kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
500,00₺
Vergiler Hariç: 416,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İçeriğindeki yağlar cilde yoğun nemlendirme sağlarken cildin bakım ve onarımını da gerçekleştirir. Cilt bariyerini güçlendirir. İhtiyaç halinde yüz ve saç bakımı için de kullanılabilir.

İÇİNDEKİLER
Shea Yağı, Kakao Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Tatlı Badem Yağı, Jojoba Yağı, Zarif Lavanta Yağı.

INCI
Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Lavandula Angustifolia Oil.

KULLANIM
Yoğun, konsantre yapıda bir krem olduğu için az miktarda kullanılması yeterlidir. Temiz cilt üzerine istenilen sıklıkta kullanılabilir. Özellikle nemli cilde sürülmesi derinlemesine nemlendirme etkisini arttıracaktır. Kuru ve yıpranmış eller için her yıkamadan sonra uygulanması tavsiye edilir. Daha hızlı sonuç almak için geceleri de sürülmelidir. Banyo sonrası hemen vücuda uygulandığında uzun süren etki sağlanmaktadır.

Krem formundaki ürünlerimiz, konvansiyonel kozmetik ürünlerinde bulunan ve ürünün formunu stabil tutmaya yarayan stabilizatör, emülgator vb. kimyasalları içermediği için 25 derece üzeri sıcaklıklarda likit forma geçebilir. Farklı erime ve donma derecelerine sahip bileşenler içerdiği için erime ve tekrar katılaşma durumunda üründe pütürleşme gözlemlenebilir. Bu gibi durumlar bir bozulmaya işaret etmez ve ürünün etkisini değiştirmez. Katı formda kullanılmak istenirse sıcak havalarda buzdolabının kapak kısmında muhafaza edilebilir.

UYARILAR
Alerjik reaksiyonlara karşı cildinizin ufak bir kısmında test ediniz. Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Isıdan ve güneşten koruyunuz. 25 derece ve üzeri sıcaklıkta buzdolabında saklanması önerilir.

AMBALAJ
50 ml cam kavanoz

Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.