Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Relax Set 2'li Antrasit ( Lavanta Göz Yastığı Ve Uyku Bandı)

%20
Omnia Design Shop Alaçatı Relax Set 2'li Antrasit ( Lavanta Göz Yastığı Ve Uyku Bandı)
En Geç 20-06-2024 Perşembe kargoda
356,48₺
285,19₺
Vergiler Hariç: 259,26₺

Mevcut Seçenekler:

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz    ⁃    %100 Pamuktur
    ⁃    Organik ve doğa dostudur
    ⁃    Kumaş tipi dokumadır
    ⁃    4 kat müslinden üretilmiştir
    ⁃    Nefes alan yapısı sayesinde daha rahat emilim sağlar
    ⁃    Doğal lavanta içerir
    ⁃    İçerisinde ki lavanta bitkisi sayesinde daha rahat bir uyku sağlar
    ⁃   
LAVANTA UYKUYA İYİ GELİR Mİ ?
İ Laavanta göz yastığı uyku kalitesini artırır ve kaygıyı azaltmaktadır. Araştırmalara göre lavantanınl kokusunun uyku üzerinde olumlu etki yaptığı, nabız ve kan basıncını düşürdüğü gözlenmiş.

LAVANTA GÖZ YASTIĞI NE İŞE YARAR ?
İçerisinde bulunan lavanta ile rahatlatıcı bir etki sağlayan göz yastığı yoga, meditasyon ve reiki sırasında kullanılabilecek aromaterapik bir üründür. Gündelik yaşamda da uykusuzluk, rahatlama ve baş ağrısı için yardımcıdır. Gözlerinizin ışıktan etkilenmesini engellerken, lavanta kokusu ile rahatlatır, uykuya dalmanızı kolaylaştır, dinlenmiş olarak kalkmanıza yardım eder.

Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.