Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Revive Doğal Yüz Bakım Maskesi

Evolvy Skincare Revive Doğal Yüz Bakım Maskesi
En Geç 23-02-2024 Cuma kargoda
454,00₺
Vergiler Hariç: 378,33₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Süper ince (nano olmayan) Kaolin kil, değerli botanik yağlar, spirulina ve tatlı portakal içeren yüz maskesi cildi kurutmadan nazikçe temizler ve dengeler.

Yağlı ve karma dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Hassasiyet ve tahriş yaşayan ciltlerde rahatlama sağlar.

Revive Natural Skincare Mask kullanmanın faydaları:

Cilt bariyeri işlevini destekler.

Cildi kurutmadan nazikçe temizler ve dengeler.

Cilde nazik, etkili eksfoliasyon sağlar.

Cildin genel sağlığını ve parlak görünümü artırmaya yardımcı olur.

Daha genç görünen bir cilt sağlar.

Cildi nemli ve esnek tutar.

**Tüm Evolvy ürünleri Eczacı Evrim Damar Konuk tarafından formüle edilir ve GMP şartlarına uygun laboratuvarımızda küçük partiler halinde üretilir.

**Tüm Evolvy ürünleri doğal, vegan, botanik içerikler kullanılarak üretilir ve hayvanlar üzerinde test edilmez.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

REVIVE DOĞAL YÜZ BAKIM MASKESI NE VADEDIYOR?

Tüm cilt tipleri için haftalık kullanımda (haftada bir defa), peeling'den sonra tavsiye ettiğimiz Revive Besleyici Cilt Bakım Maskesi, cildin bütün ihtiyaçlarını karşılamak için formüle edilmiştir. Kusursuzlaştırıcı, yumuşatıcı, canlılık ve ışıltı verici formülü ile cildiniz ilk günden itibaren taptaze ve yenilenmiş hisseder. Daha yumuşak ve doğal ışıltısına kavuşmuş bir cilt vadeder. Uzun vadede cildinizin nemli ve yumuşak kalmasını sağlar. En hassas ciltleri bile anında sakinleştirir.  

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.