Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Rhaneva Vegan Vücut Fırçası

RHANEVA Rhaneva Vegan Vücut Fırçası
Marka : RHANEVA
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
195,00₺
Vergiler Hariç: 162,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

%100 doğal agave sisalana (sisal) bitkisinin liflerinden üretilmiştir ve hayvansal ürün kullanmamayı tercih edenler için sentetik olmayan doğal bir seçenek sunar. Kuru ve ıslak fırçalama için uygundur. Sisal lifleri orta sert bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çok fazla bastırmaya gerek olmadan kullanılabilir. Hassas cilde sahip kişiler ince bir beze sararak ya da duş sırasında ıslatarak kullanmayı tercih edebilir. Tutma kısmı ham ahşaptan yapıldığı için ıslak fırçalama sonrası kurulanması ve nemsiz bir ortamda kılların yönü aşağı bakacak şekilde tam olarak kurumaya bırakılması tavsiye edilir.

Vücut fırçalama:

- Cildi ölü deriden temizleyerek parlak bir görünüm sağlar

- Kan dolaşımını arttırıp lenf akışını/drenajını destekleyerek ödem ve selülit görünümünün azalmasına yardımcı olur

Fırçalanmış bir cilt, topikal krem uygulamalarına da daha iyi cevap verecek, kullandığınız kremlerden daha fazla etki almanıza yardımcı olacaktır.

Varis, egzama, sedef gibi cilt problemleri yaşayanların kullanması önerilmez.

Kullanım Önerileri: Vücudu ayak bileklerinden başlayarak yukarı doğru, geniş dairesel hareketlerle fırçalayabilirsiniz. Bir bölge üzerinde çok fazla tekrarla fırçalama yapmadan, tüm vücudunuzu 3-4 dakika boyunca fırçalayınız. Duş öncesinde yapılması tavsiye edilir. 

Hassas cilde sahip olanlar cildi tahriş etmemek için kuru bir bez üzerinden ya da duş sırasında fırçayı ıslatıp yumuşatarak kullanmayı tercih edebilirler. Islak kullanım sonrası temiz bir bezle kurulanıp nemsiz bir ortamda mümkünse asarak kurumaya bırakılması tavsiye edilir.

 

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.