Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Rimu Tüm Cilt Tipleri Için Kokulu Yoğun Nemlendirici Serum (Hyaluronic Acid 2% & B5)

Rimu Health Products Rimu Tüm Cilt Tipleri Için Kokulu Yoğun Nemlendirici Serum (Hyaluronic Acid 2% & B5)
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
239,90₺
Vergiler Hariç: 199,92₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Intensive Moisturizing Serum Hyaluronic Acid 2% + Vitamin B5 30 ML

 

Açıklama :Yeni Nesil Hyaluronik Asit cildin kaybettiği nemin geri kazandırılmasını hedefler ve Provitamin B5 ile cildin dış bariyerindeki gücünü korumasına yardımcı olur. Cildin nemli, ışıltılı ve yumuşak bir görünümde olmasına destek sağlar.

 

  • Nem ihtiyacı olan tüm cilt tipleri
  • Kuru ciltler
  • Yaşlanma karşıtı bakıma ihtiyaç duyan ciltler
  • Cansız ve donuk ciltler

*Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Kullanım Şekli :Etkili sonuçlar için cildiniz temiz ve kuru iken uygulayanız. Gündüz veya gece rutininde uygulayabilirsiniz.

 

İçindekiler :Aqua, Hyaluronic Acid, Panthenol, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Hydrolyzed Collagen, Ahnfeltia Concinna Extract, Saccharide Isomerate, Allantoin, Chamomilla Recutita Extract, Sodium Citrate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Calendula Officinalis Extract, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20,  Citric Acid,  Xanthan Gum, Triethanolamine

 

Uyarılar :  Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkileri gözlemleyebilmek adına ürünü cildinizin küçük bir bölümüne uygulayın, eğer kızarıklık ve hassasiyet oluşmaz ise ürünü cildinizde kullanmaya devam edebilirsiniz. Gözle temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız. Oda sıcaklığında güneş ışığından uzakta ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

 

Hyaluronik Asit:Hyaluronik asit, cildinnemini korumada kritik öneme sahiptir. Topikal olarak uygulandığında cildinemlendirmeye ve nemlendirici olarak bu hidrasyonu korumaya yardımcı olur.Sadece tek bir gram hyaluronik asit altı litreye kadar su tutma kapasitesinesahiptir. Farklı özelliklere ve molekül boyutlarına sahip hyaluronik asitçeşitleri ile cildin nemlendirilmesi için üç boyutlu bir ağ oluşturur ve cildinfarklı katmanlarına nüfuz ederek cildin çok boyutlu nemlendirilmesini,elastikiyet kazanmasını sağlar.

 

Pentavitin:Cilde anında nemlendirmesağlayan ve etkisi saatlerce süren eşsiz bir nemlendirme kompleksidir. Yoğunnem sağlayan nemlendirici bir rezervuar oluşturarak kuru, yaşlı cilt görünümünügözle görülür şekilde azaltmayı hedefler. 

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.