Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Rose Quartz Crystal Hair Comb - Sağlıklı Saç Derisi Odaklı + Saç Uzatma

Pelcare Rose Quartz Crystal Hair Comb - Sağlıklı Saç Derisi Odaklı + Saç Uzatma
Marka : Pelcare
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
2.250,00₺
Vergiler Hariç: 1.875,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

El yapımı ve Rose Quartz kristalinden elde edilmiş HAIR COMB ilk PELCARE'de!  
Akupunktur noktalarını tetikleyerek saç derisindeki kan akışını hızlandırarak gözeneklerin açılmasınasaçın sağlıklı ve daha hızlı uzayabilmesine ve saçın canlanarak parlamasına yardımcı olur. 
ROSE QUARTZ HAIR COMB ile saç derisine yapılan masaj sonucu, derinin altındaki dokular canlanır. Saç derisine oksijen gider ve PH seviyeleri dengelenir. Olası iltihaplanmalar, vücutta biriken toksinler ve tıkalı gözenekler ile de bu sayede mücadele edilebilir.
Sakinleşmenize yardımcı olurken, baş ağrılarınızın ciddi şekilde azalmasına yardımcı olacaktır. Saç köklerinizi derinden beslemek için Pure Baobab Oil'i veya Marula Oil'i saç köklerinize yedirin.
Faydaları Nelerdir?
CRYSTAL QUARTZ HAIR COMB Faydaları
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.