Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Rosey Floral Mist Rose + Neroli Hydrosol

Pelcare Rosey Floral Mist Rose + Neroli Hydrosol
Marka : Pelcare
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
735,00₺
Vergiler Hariç: 612,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Cildi saniyeler içerisinde 1. distilasyon Gül ve Neroli hidrosolü, Hibüsküs ekstratı ve vegan Hyaluronic Acid ile canlandır!Isparta'dan etik şekide üretimi gerçekleştirilen 1. distilasyon Gül ve Neroli hidrosolünden oluşan Rosey Face Mist, %100 doğal içeriği ve etkili şekide cildinizi besleyecektir.Rosey, nemli ve sağlıklı bir cilt için aydınlatıcı bir antioksidan takviyesi sağlar. Cildiniz için günlük bir multi vitamin gibi, saf Gül ve Neroli suyu içeren bu ultra nemlendirici yüz spreyi, vegan Hyaluronik Asit sayesinde ağırlığının 1000 kat fazlası su çekerek nemi ciltte hapseder. Ek bir bonus olarak, aynı zamanda makyajı da sabitler.İçerikler:
 • 1. distilasyon Gül Hidrosolü: Rose (Isparta Gülü) ile tanışın. Türkiye'den yerel olarak tedarik edilen ve sürdürülebilir bir yaklaşımla damıtılan 1. distilasyon Gül Suyu. Cildin bariyerini güçlendirirken ve sağlıklı görünen cildi desteklerken nemin tutulmasına yardımcı olur. Cildi zararlı radikallerden koruyan güçlü antioksidanlar içerir. Canlandırıcı etkisi ile cildi yatıştırır.
 • Neroli Hidrosolü: Cilt yaralarının kapamasına yardımcı olan
 • Vegan Hyaluronic Asit: Ağırlığının 1000 katından fazla su çekerek nemi ciltte hapseder.


  Kullanım: Yüzünüze ve boynunuza hafifçe püskürtün ve bitki suyunun teninize nüfuz etmesine izin verin. Makyajı sabitlemek ve cildi tazelemek için gün boyunca kullanılabilir.

  İçerik: Rosa Damascena Flower Water (Rose Water), Citrus Aurantium Flower Water (Neroli Water), Lactobacillus/Radish Root Ferment Extract Filtrate, Sodium Hyaluronate (Vegan Hyaluronic Acid), Phenethyl Alcohol*, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract (Hibiscus Extract), Beta Vulgaris Extract (Beetroot Extract), Maltodextrin
 • Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
  El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
  Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
  Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
  Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
  İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
  Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
  Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.