Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Sakal Balmı

Root Aromaterapi Sakal Balmı
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
350,00₺
Vergiler Hariç: 291,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Sakal Balmı

İçerdiği kakao,hint ve jojoba yağları ile sakalınızı nemli tutmaya yardımcı olur ve bakımlı görünmesini sağlar. Yabani iğde ekstraktı sayesinde sakal altında kalan deriye bakım yapar. Sakal balmını sabah ve /veya akşam parmak ucunuzla yeterli miktarda ürünü avcunuza alınız ve kuru sakalınıza sürünüz.

İçindekiler

Theobroma Seed Butter ( Kakao Yağı ), Ricinus Communis Seed Oil ( Hint Yağı ), Cera Alba ( Balmumu ), Simmondsia Chinensis Seed Oil ( Jojoba Yağı ), , Hippophae Rhamnoides Extract ( Yabani İğde Ekstraktı ), Citrus Limon Peel Oil ( Limon Uçucu Yağı ), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil ( Çay Ağacı Uçucu Yağı ), Eucalyptus Globulus Leaf Oil ( Okaliptüs Uçucu Yağı )

Uyarılar

Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı serin, kuru, güneş ışığından uzak bir yerde, ağzı sıkıca kapalı olarak saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Kullanmadan önce bilmediğiniz bir alerjiniz olmasına karşı bileğinizde küçük bir bölgede deneyiniz.

Saklama Koşulları

Direkt güneş ışığından ve nemden uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerde saklayınız.