Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍
  Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)

  SHE VEC

  Doğal İçeriğiyle She Vec Ürünleri Createrra’da!

  Sürdürülebilirliğe ve müşterilerinin sağlığına önem veren Createrra; AR-GE teknolojisiyle üretilen, vegan içeriklere sahip She Vec kozmetik ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. 
  Üstelik; yüz, cilt ve vücut güzelliği için ürünler üreten, She Vec ürünlerine Createrra fırsatlarıyla pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.


  She Vec Ürünleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  She Vec, tonik’den, yüz serumu, krem ve peeling’e kadar pek çok ürünü ile çevre dostu kozmetik ürünler üretmektedir.
  Tüm ürünleri, klinik çalışmalar ile üretilmekte olup; alkol, parfüm, paraben ve boyar madde bileşenlerini içermeyen ürün formülleri ile %100 Vegan içeriğe sahiptir.  
  Tüm bu olumlu etkenler sayesinde, satışa sunulan ürünleri kullanıcıları tarafından, tavsiye edilmektedir.


  She Vec Ürünlerinin Özellikler

  She Vec, cilt ve kişisel bakım ürünleri üreten bir markadır. She Vec ürünlerinin ortak özellikleri şunlardır:
  Özel Formüller: Ürünler, cildinize doğru bakım yapmak ve yaşlanmayı önlemek için cilt fizyolojisi konusunda onaylanmış bilimsel gerçekler ile cildinizin ihtiyacına yönelik özel olarak formüle edilmiştir.
  AR-GE Teknolojisi: She Vec, klinik çalışmalar sonucunda ortaya çıkan aktif maddeleri yüksek AR-GE teknolojisi ile bir araya getirerek bilimsel bulgular ışığında bir cilt bakımı sunar.
  Hijyenik: She Vec ürünlerini; son teknolojik cihazlarla, kalite standartlarına uygun, steril ortamlarda kendi tesisi olan Vec Kimya’da üretmektedir.
  Vegan: She Vec ürünleri; Alkol, parfüm, paraben ve boyar madde bileşenlerini içermeyen ürün formülleri ile %100 Vegan içeriğe sahiptir.  

  She Vec Ürünleri Kullanımı

  Evinizin konforunda, kolay bir şekilde She Vec Ürünlerini kullanabilirsiniz. 
  Her ürünün kullanım talimatında, detaylı bir şekilde nasıl kullanılacağı hakkında bilgilendirmeler bulunmaktadır.
  Birkaç üründen bahsetmek gerekirse:

  Cilt Temizliği: Cilt bakımının ilk adımı cilt temizliğidir. She Vec cilt temizleme ürünlerini kullanırken ellerinizi ve yüzünüzü ılık su ile ıslatın. Magic Foam Party yüz temizleme köpüğü gibi ürünleri, yüzünüze nazikçe masaj yaparak uygulayın. Ardından bol su ile yüzünüzü durulayın.

  Cilt Matlaştırıcı: Yağlı, akne ve leke eğilimli bir cildiniz varsa özel olarak üretilmiş Smooth Me-All Night,  matlaştırıcı ve pürüzsüzleştirici gibi ürünleri, cilt bakım rutininize ekleyebilirsiniz.

  Özel Bakım Setleri: Cildinizde rahatsızlık duyduğunuz kusurlar varsa (Büyük gözenekler ve siyah noktalar) She Vec’in özel olarak ürettiği setleri tercih ederek, etkili bir bakım sağlayabilirsiniz.

  Özel Cilt Sorunları İçin Ürünler: Eğer cildinizde özel sorunlar varsa (Bölgesel kararma veya cilt tonu eşitsizliği), She Vec 'in bu sorunlara özel olarak ürettiği cilt bakım ürünlerini kullanabilirsiniz. Örneğin, She Vec bölgesel kararma serumunu, problemi olan bölgelere uygulayabilirsiniz.


  She Vec Ne Tür Ürünler Sunar?

  Yüz bakım ürünleri başta olmak üzere çok geniş bir yelpazede, kaliteli ve güvenilir kozmetik ürünler üreten; She Vec markasının en bilinen ürünleri şunlardır:

  She Vec Serum: Farklı cilt bakım ihtiyaçları için, She Vec onlarca çeşit serum sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesinde, ihtiyacınıza en uygun cilt bakım serumunu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

  She Vec Tonik: Cildinizin nem ihtiyacı için, Hydra Back Baby yüz toniğini kullanabilirsiniz.     Bir yandan cildinizin kaybettiği nem geri kazandıracak, bir yandan ışıltılı ve yumuşak bir görünüm oluşmasını sağlayacaktır. İçerisinde bulunan, hyalüronik asit, B5 vitamini ve ekstraktlar ile cildin doğal bir şekilde nem dengesini sağlayacaktır.  


  She Vec Niacinamide: Yağlı ve akneli bir cildiniz varsa, Hi Girls Bye Pores tam da size göre bir ürün. Ürün içeriğinde, cildin kolajen üretimini destekleyen Niacinamide bulunur. Ayrıca, Alpha Arbutin içeren formülü ile leke görünümü azaltmayı hedefler.  She Vec C Vitamini: Cildinizde; canlanma ve aydınlanma istiyorsanız C vitamini kullanmanız gerekir. Glow Me like You Do, cildi yenilerken aynı zamanda beslemeyi hedefler. Bu sayede, ince kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur.


  She Vec GLYC Alright(Glikolik Asit): Cildin; ölü hücre, yağ ve kirden arındırılmasına, gözenek görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Cildi yenileyerek yaşlanma karşıtı etki gösterir.


  She Vec  Power De Puff(Göz Altı Serumu): Göz altı torbalanmaları ve koyu halkalarının giderilmesi için kullanabilirsiniz. Gözaltının aydınlık ve dinlenmiş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Göz çevresinde oluşan yaşlanma görünümünün azalmasına yardımcı olarak göz çevresine bakım yaparak göz altında aydınlık bir görünüm sağlamaya destek olur.


  She Vec Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

  She Vec ürünleri, cilt üzerinde gösterdiği olumlu değişimler ile size fayda sağlar. Bakım ihtiyacınızı, vegan bir içeriğe sahip, son derece etkili ürünler ile sağlayacaksınız. She Vec ürünlerinin faydalarını şu şekilde de sıralayabiliriz.
  Kozmetik ürünler, cilt ihtiyaçlarınız ne olursa olsun; güzel bir cilde sahip olmak için es geçilmemesi gereken bir konudur. Cilt güzelliğinizi kozmetik ürünler ile desteklemelisiniz. Aksi taktirde, yağlanma ve siyah nokta başta olmak üzere hoş olmayan sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. She Vec ürünleri, cildin doğal bir şekilde ışıl ışıl olmasını destekler. Güzel ve bakımlı bir cilde sahip olmanızın yolunu açar.

  She Vec ürünlerinin faydalarından biri de vegan içeriğe sahip olmasıdır. Ürünler, tamamen vegan bir içeriğe sahip olup hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Ayrıca, dermatolojik olarak test edilmiş ürünlerin içeriğinde; alkol, parfüm, paraben ve boyar madde bulunmaz. Böylelikle, hayvanların korunmasını desteklerken kendi sağlığınızı da koruyacaksınız.

  Günümüzde pek çok tüketicinin karşılaştığı sorunlardan biri de ürünlerin kullanımı sonucu uzun vadede ciltte tahriş gibi yan etkilerle karşılaşma olasılığıdır. She Vec böyle bir sorunla karşılaşma ihtimalinizi düşünerek, ürünleri AR-GE çalışmaları sonucu steril bir şekilde kendi tesisinde üretmektedir.