Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


She Vec Red Velvet Face | Derin Eksfoliasyon Sağlayan Anti Aging Etkili Peeling Losyon

SHE VEC She Vec Red Velvet Face | Derin Eksfoliasyon Sağlayan Anti Aging Etkili Peeling Losyon
Marka : SHE VEC
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
384,90₺
Vergiler Hariç: 320,75₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

RED VELVET FACE-  %30 AHA + %2 BHA Yüz Peeling (30 ml)

NEDİR?

Red Velvet Face pürüzsüz ve aydınlık bir cilt görünümü kazandırır. AHA BHA kompleksi içeren özel formülü ile ciltteki ölü deri hücrelerini arındırır. Ciltteki gözenek problemlerini ortadan kaldırır ve cildin yenilenmesini sağlar. Peeling etkisi ile pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar.

ETKİLERİ:

Canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü sağlar.

Cilt bariyerini güçlendirir.

Cildin pürüzsüzleşmesini sağlar.

Cilt kusurlarını ve ciltteki koyu leke görünümünü azaltır. 

 

BİLİMSEL FORMÜL:

%30 AHA ve %2 BHA, görünür kusurlarla savaşmaya ve cildin daha parlak olmasına yardımcı olmak için derin eksfoliasyon sunar. Tahrişi azaltmaya yardımcı olmak için B5 vitamini ve bir antioksidan olarak siyah havuç ile desteklenmiştir. 

HANGİ CİLT TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR?

Çok hassas, egzamalı, tahriş olmuş ve rozalı ciltler haricinde tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. 

 

KİMLER KULLANMALI?

Daha pürüzsüz bir cilt yüzeyine sahip olmak isteyen kişiler,

Cilt tonu düzensizlikleri ve leke problemi yaşayan kişiler,

Akne ve akne tedavisi sonrasında aknenin iyileşirken yerini lekeye bıraktığı cilde sahip olan kişiler,

Gözenek problemi olan kişiler için kullanıma uygundur.

 

NASIL KULLANILIR?

Ürünü kullanmadan önce elinizin ve cildinizin temiz ve kuru olduğundan emin olunuz.
 Cilt bakımının ardından göz çevresi haricinde kurulanmış cilde nazikçe uygulanır. 5-10 dakika bekletilir, bol su ile durulanır. Uygulama ve durulama işlemleri sırasında ürünün göz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Göz ile teması halinde bol su ile durulayınız. 

Cilt bakımı rutininizde haftada 1 kez kullanılması tavsiye edilir.
 

UYARILAR:

Sadece harici kullanım içindir. Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Kullanmadan önce, olası istenmeyen yan etkileri ve tahrişi önlemek için ürünü bileğinizin iç kısmına uygulayınız, eğer hassasiyet oluşmazsa ürünü kullanmaya devam ediniz. Tahriş olması durumunda ürünü kullanmayı bırakınız ve lütfen dermatoloğunuza başvurunuz. Uygulama ve durulama işlemleri sırasında ürünün göz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Göz ile teması halinde bol su ile durulayınız. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı güvenli bir yerde saklayınız. 

Bu ürün alfa ve beta hidroksi asit içeriğinden dolayı güneşe karşı cildinizi hassaslaştırabilir ve güneş yanıklarına neden olabilir. Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyiniz. 

Asit içeren ürünlerin kullanımında ilk haftalarda cilt yüzeyinde akne artışı gözlemlenebilir. Bu durumda ürünün kullanımına devam edilmesi kullanıcı kararına bırakılmıştır.

Ürün akşam rutininizde kullanıma uygundur. Hassas, tahriş olmuş, egzamalı ve rozalı ciltler için kullanıma uygun değildir.

UZMAN GÖRÜŞÜ:

Cildinizi UVA-UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumak için güneş kremini cilt bakım rutininizin bir parçası haline getirmelisiniz.

 

İÇİNDEKİLER:

Ingredients: Aqua, Propylene Glycol, Glycolic Acid, Sodium Lactate, Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Salicylic Acid, Niacinamide, Beta Carotene, Panthenol, Citric Acid, Malic Acid, Lactic Acid, Sodium PCA, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hyaluronate, Pyruvic Acid, Tartaric Acid, Edta, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract


Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.