Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Shine Scrub Doğal Yüz Peelingi

Evolvy Skincare Shine Scrub Doğal Yüz Peelingi
En Geç 24-02-2024 Cumartesi kargoda
454,00₺
Vergiler Hariç: 378,33₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Shine Scrub nemlendirici yüz peelingi, nazik bir eksfoliyasyon için beyaz şeker, detoks etkisi için kaolin kil ve derinlemesine nemlendirme ve arındırma için hindistancevizi yağı içerir

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Donuk ve mat cilt, kuruluk, genişlemiş gözenekler ve siyah noktalar gibi cilt problemlerine karşı etkilidir.

Shine Scrub Doğal Yüz Peelingi kullanmanın faydaları:

Cilt bariyeri işlevini geliştirir.

İlk kullanımda anında ışıltı verir.

Cildi nazikçe parlatırken yumuşatır ve bakım yapar.

Cilt bakımı ürünleriniz için mükemmel bir şekilde hazırlanmış, yumuşak ve pürüzsüz bir cilt hissi bırakır.

Ölü hücreleri ve cilt yüzeyinde biriken kirleri uzaklaştırır.

**Tüm Evolvy ürünleri Eczacı Evrim Damar Konuk tarafından formüle edilir ve GMP şartlarına uygun laboratuvarımızda küçük partiler halinde üretilir.

**Tüm Evolvy ürünleri doğal, vegan, botanik içerikler kullanılarak üretilir ve hayvanlar üzerinde test edilmez.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

SHINE SCRUB DOĞAL YÜZ PEELINGI NE VADEDIYOR?

Tüm cilt tipleri için haftalık kullanımda (haftada bir defa), temizleyiciden sonra tavsiye ettiğimiz Shine Scrub Işıltı Verici Yüz Peelingi, kusurları anında pürüzsüzleştirir, kullanımdan hemen sonra verdiği ışıltıyla cildiniz daha canlı görünür. Daha yumuşak ve doğal ışıltısına kavuşmuş bir cilt vadeder. Uzun vadede cildinizin nemli ve yumuşak kalmasını sağlar. En mat ciltleri bile anında canlandırır.  

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.