Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


SHRUB İMMORTELLE HİDROSOL

SHRUB SHRUB İMMORTELLE HİDROSOL
Marka : SHRUB
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
268,89₺
Vergiler Hariç: 244,44₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Tonik veya makyaj silme ürünü olarak kullanabileceğiniz İmmortelle (Ölmezçiçek) Hidrosolü cildinizi yatıştırır, sıkılaştırmaya ve yenilemeye yardımcı olur. Daha eşit bir cilt tonu sağlar ve lekelerin oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

Ingredients (İçindekiler): Helichrysum italicum flower water*, Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Aqua

*organik içerik.

Kullanım Şekli:
. İhtiyaç halinde avucunuza bir miktar İmmortelle (Ölmezçiçek) Hidorolü alarak yüzünüze hafifçe vurarak uygulayınız. Cilt bakımınızı nemlendirici bir krem ya da losyon ile bitirebilirsiniz.

Uyarılar: Sadece haricen kullanım içindir.

Shrub ürünleri yapay bileşenler ve sentetik kokular içermez.

 

 

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.