Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


SHRUB SAÇ BAKIM YAĞI

SHRUB SHRUB SAÇ BAKIM YAĞI
Marka : SHRUB
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
366,67₺
Vergiler Hariç: 333,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Saç köklerini ve saç derisini besler ve nemlendirir.İçeriğindeki Biberiye, Adaçayı ve Isırgan Otu, Sedir, Ceviz Yağları ile saç köklerini güçlendirmeye ve saç dökülmelerini önlemeye  yardımcı olur. E vitaminince zengin olan Badem ve Ceviz Yağı ile saç köklerini ve saç derisini besler ve nemlendirir.

Ingredients (İçindekiler): Ricinus Communis Seed Oil (organik Hint yağı)*, Nigella Sativa Seed Oil (organik çörekotu yağı )*, Juglans Regia Seed Oil (ceviz yağı), Prunus Amygdalus Dulcis Kernel Oil (organik badem yağı)*, Linseed Oil (keten tohumu yağı), Urtica  Dioica Seed Oil (ısırgan tohumu yağı), Orbignya Oleifera Seed Oil (organik babassu yağ)*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (organik biberiye uçucu yağı)*, Cedrus Atlantica Wood Oil (organik sedir uçucu yağı) , Salvia Officinalis Oil (adaçayı uçucu yağı).

*organik içerik.

Kullanım Şekli: Kullanım Şekli: Banyo öncesinde Saç Bakım Yağı’ndan bir miktarını avcunuza alarak saçlarınıza ve saç derisine parmak uçları ile masaj yaparak uygulayınız. Durulayınız.

 Uyarılar: Yara, yanık ve tahriş olmuş cilt üzerine uygulamayınız. Cilt testi önerilir. İçeriğindeki bileşene karşı bilinen alerjiniz varsa kullanmayınız. Çocuklardan uzakta ve ışıksız ortamda kapalı olarak saklayınız

Shrub ürünleri yapay bileşenler ve sentetik kokular içermez.

 

 

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.