Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Sıfır Atık Seti / Başlangıç Seti - No Plastic

Tükenmek Üzere%10
Pebble Sıfır Atık Yolculuğu Sıfır Atık Seti / Başlangıç Seti - No Plastic
En Geç 19-06-2024 Çarşamba kargoda
500,00₺
450,00₺
Vergiler Hariç: 409,09₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Sıfır atık yaşama başlamak isteyenler için harika bir set.Bu sette neler mi var?- Bir adet sağlam ve çok kullanışlı bir pazar çantası. Adı pazar çantası tabi ama her daim kullanabileceğiniz keyifli bir çanta. %100 pamuklu kanvas kumaştan üretilmiştir.- Bir adet çelik pipet seti ve kılıfı.%100 ham pamuklu kumaştan üretilmiştir.- Bir adet 3'lü yıkanabilir pazar kesesi. (3 boy, S,M,L)%100 ham pamuklu kumaştan üretilmiştir.Bu sette bulunan tüm ürünlerin üstüne el boyaması "No Plastic!" yazdık.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.