Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Soğuk Sıkım Susam Yağı

La Vie Ancienne Soğuk Sıkım Susam Yağı
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
250,00₺
Vergiler Hariç: 208,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İçindekiler: %100 saf  Susam Yağı  (Sesamum indicum seed oil) 

Susam tohumlarının soğuk sıkım yöntemiyle sıkılmasıyla elde edilir. 

100 ml boyutundadır.

Kullanım Şekli: Vücudunuza masaj yaparak uygulayınız.

Cildinizi nemlendirirken aynı zamanda daha canlı gözükmesini destekler.

Ayurvedik Aromaterapi : Ayurvedada sabahları ağız bakımı içinde oil pulling (yağ çalkalama) kullanımı uygundur. Kışaylarında ise Vata doshayı dengelemek için kullanılır.

Uyarı : Çocuklardan uzakta, serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak saklayınız. Hamile ve çocukların kullanmadan önce doktora danışmaları önerilir.

 

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.