Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Venüs Roll On 10Ml

Vienurla Aromatherapy Venüs Roll On 10Ml
En Geç 29-02-2024 Perşembe kargoda
2500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
270,00₺
Vergiler Hariç: 225,00₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

%100 Pure and Organic Blended Oil

Periyod dönemlerinizde kasıklarınızdaki ağrıları hafifletecek, dişil enerjinizi yükseltecek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi destekleyecek yağlarla harmanlanmıştır. Kullanım şekli için aşağıda yer alan güvenlik ve uyarılar bölümüne bakabilirsiniz.

İçindekiler: Organik Jojoba yağı (Simmondsia chinensis seed oil), Organik Ylang Ylang Uçucu Yağı (Cananga odorata flower oil), Organik Itır Uçucu Yağı  (Pelargonium graveolens flower oil), Organik Misk Adacayı (Salvia Sclarea oil), Organik Lavanta uçucu yağı (Lavandula angustifolia oil), Organik Bergamot uçucu yağı (bergaptensiz), (Citrus aurantium bergamia peel oil), Organik Tarçın uçucu yağı (cinnamomum zeylanicum oil),

Kullanım Şekli: Haricen kullanım için uygundur. İhtiyacınız olan bölgeye roll on yardımıyla sürebilirsiniz.
Uyarılar: Hamile ve çocukların kullanımı için muhakkak doktorunuza danışınız. Uygulamadan önce muhakkak patch testi yapınız. Gözle temas ettirmekten kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız.
Raf Ömrü: Ürün açıldıktan sonra, karanlık ve serin bir yerde ağzı kapalı bir şekilde saklamanız ve 12 ay içinde tüketmeniz tavsiye edilir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.