Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Well-Rested Göz Çevresi Bakım Serumu

Angoile Well-Rested Göz Çevresi Bakım Serumu
Marka : Angoile
En Geç 30-05-2024 Perşembe kargoda
162,71₺
Vergiler Hariç: 135,59₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

10 ml

Göz çevresi serumu, Göz çevresinin dinlenmiş ve yenilenmiş görünmesini sağlar. Göz altı torbaları, ince çizgiler ve göz halkalarına karşı doğal bakım sunar.

Kullanım önerisi; Tercihen buzdolabında sakladığınız göz serumunu şişe ucundaki metal bilye yardımıyla göz çevresine nazikçe uygulayın.

İçindekiler; Aloe Vera yağı, İncir çekirdeği yağı, Üzüm çekirdeği yağı, Kalendula yağı, Jojoba yağı, Rezene uçucu yağı, lavanta uçucu yağı, Skualen, E vitamini.

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.