Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Yaay Beauty Purifying Arındırıcı Serum 30 Ml

Yeni
Misedor Yaay Beauty Purifying Arındırıcı Serum 30 Ml
Marka : Misedor
En Geç 25-05-2024 Cumartesi kargoda
359,90₺
Vergiler Hariç: 299,92₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
(Pore Tightening & Revitalising Skin Care) Yaay Beauty Purifying Arındırıcı Etkili Serum, cildinizdeki fazla yağı kontrol altına alarak gözenekleri derinlemesine temizler ve cildinizi arındırır. Bu özel serum, cildinizin daha temiz, daha taze ve daha dengeli bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Formülündeki özel aktif bileşenler, cildinizde biriken kir ve yağı temizlerken aynı zamanda gözeneklerin tıkanmasını önler. Cildinizin mat ve matlaşmış görünümünü azaltarak daha canlı ve sağlıklı bir cilt elde etmenize yardımcı olur. Yaay Beauty Arındırıcı Serum, cildinizdeki sivilce ve siyah noktaların oluşumunu engellerken aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve besler. Bu sayede cildinizdeki tahrişleri azaltır ve cildinizin daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Yaay Beauty Arındırıcı Serum, hafif yapısıyla cilde kolayca emilir ve yağlı bir his bırakmaz. Günlük kullanıma uygun olan bu serum, sabah ve akşam rutininizin vazgeçilmez birparçası olacak. Ürün Özellikleri: 30 ml hacim Fazla yağı kontrol altına alır ve gözenekleri temizler, Cildinizin matlaşmış görünümünü azaltır, Sivilce ve siyah noktaların oluşumunu engeller, Cildi nemlendirir ve besler, Hafif ve yağsız formül, Günlük kullanıma uygundur, Cildinizin temizlenmesi ve denge kazanması için Yaay Beauty Arındırıcı Serumu bugün deneyin ve etkisini hemen hissedin.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.