Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Yoğun Nem Destekli Anti Aging Etkili Cilt Bakim Seti

GOSIV Yoğun Nem Destekli Anti Aging Etkili Cilt Bakim Seti
Marka : GOSIV
En Geç 20-06-2024 Perşembe kargoda
1.107,00₺
Vergiler Hariç: 922,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

YOĞUN NEM DESTEKLİ ANTİ AGİNG ETKİLİ CİLT BAKIM SETİ

 

Alkol, Parfüm, Paraben İçermez. 

Vegan ve Organik Sertifikalı İçerik.

 

Dermatolojik Olarak Test Edilmiş Ürünler.

Tüm Cilt Tiplerinin Kullanımına Uygun. 

 

 

Aydınlatıcı Akne Karşıtı C Vitamini Serum 30 ml

Nemlendirici Dolgunlaştırıcı Hyalüronik Asit Serum 30 ml

Bariyer Onarıcı Nemlendirici Krem 50 ml

 

 

Kullanım Önerisi: Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine hafif dairesel hareketlerle sürebilirsiniz. İhtiyaç duydukça uygulanabilir. Gündüz cilt bakım rutini sonrasında mutlaka güneş kremi kullanılmasını öneriyoruz.

 

Uyarılar:Harici kullanım içindir. Orijinal ambalajında ve serin yerde muhafaza edilmeli. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Göz ile temasından kaçının. Teması halinde bol su ile yıkayınız. İçindeki bileşenlerden herhangi birine karşı alerjiniz varsa kullanmayınız.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.