Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Yuvarlak Ahşap, Kişiye Özel Kapı Süsü / İsimlik Tabela - Mavi

Serpil's Atelier Yuvarlak Ahşap, Kişiye Özel Kapı Süsü / İsimlik Tabela - Mavi
En Geç 19-06-2024 Çarşamba kargoda
508,47₺
Vergiler Hariç: 423,73₺
Mavi
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
25cm ve 30cm çapında olmak üzere 2 boy mevcuttur. ( Görseldeki pano 25cm.) Ahşap Pano üstünde; seramik kili ile elde şekillendirilip, boyanan figürler bulunmaktadır. Üstüne yazılmasını istediğiniz isimleri -Tasarımcıya Not- bölümüne yazmanızı rica ederiz. İstediğiniz isimlerin uzunluğu / kısalığı ölçüsü sebebiyle vereceğiniz isimlere göre dizayn edilecektir. Bu sebeple; genel tema aynı fakat görünümde küçük farklılıklar olabilmektedir. Kişiye özel üretilir, iadesi kabul edilmemektedir. Satın almadan önce sorularınız varsa mesaj yazabilirsiniz. Memnuniyetle cevaplayacağım.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.