Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Zit-Off Roll On 10Ml

Vienurla Aromatherapy Zit-Off Roll On 10Ml
En Geç 23-02-2024 Cuma kargoda
2500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
270,00₺
Vergiler Hariç: 225,00₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
%100 Pure and Organic Blended OilCildinizi temiz olduğundan emin olduktan sonra ihtiyacınız olan bölgeye doğrudan roll on yardımıyla uygulabilirsiniz. Çay ağacı yağı sivilceler için sıklıkla kullanılan uçucu yağlardandır. Bunun yanı sıra sivilce için en az çay ağacı yağı kadar etkili günlük, paçuli ve sedir uçucu yağları ve yara izlerini iyileştirmeyi destekleyen lavanta uçucu yağı da formülün içeriğinde bulunmaktadır. Tüm uçucu ve sabit yağlarımız organik sertifikalıdır . İçindekiler: Organik Jojoba Yağı (Simmondsia chinensis seed oil), Organik Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula angustifolia oil), Organik Çay Ağacı Uçucu Yağı, (Melaleuca alternifolia leaf oil), Organik Günlük Uçucu Yağı (Boswellia serrata oil), Organik Paçuli Uçucu Yağı (Pogostemon cablin leaf oil), Organik Sedir Uçucu Yağı (Cedrus atlantica oil)Kullanım Şekli: Haricen kullanım için uygundur. Nemlendirici olarak yüz ve vücut bakımında kullanılır.
Uyarılar: Hamile ve çocukların kullanımı için muhakkak doktorunuza danışınız. Uygulamadan önce muhakkak patch testi yapınız. Gözle temas ettirmekten kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız.Raf Ömrü: Ürün açıldıktan sonra, karanlık ve serin bir yerde ağzı kapalı bir şekilde saklamanız ve 12 ay içinde tüketmeniz tavsiye edilir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.