Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Air Paslanmaz Çelik Mama ve Su Kabı

DOG.iST Air Paslanmaz Çelik Mama ve Su Kabı
Marka : DOG.iST
En Geç 29-05-2024 Çarşamba kargoda
483,05₺
Vergiler Hariç: 402,54₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Birinci sınıf malzeme ve yüksek kalite işçilikle üretilen dayanıklı metal çerçeve ve paslanmaz çelikten yapılan özel DOG.İST kaseleri, antibakteriyel özelliği ile mikrop ve bakteri barındırmaz, köpeğinize uzun yıllar boyunca arkadaşlık eder.

Temizlenmesi kolay ve makinede yıkanabilen kaseleri ile DOG.iST mama kaplarınızı; evde, ofiste, balkonunuzda ve hatta bahçenizde uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

BOYUTLAR:

XS-S
Yükseklik- 12cm
Genişlik: 48cm 
Kase Hacmi: 400ml

M-L
Yükseklik: 17cm
Genişlik: 60cm
Kase Hacmi: 1000ml

NOT:

Evdeki Dostunuza Mama Kabı, Sokaktaki Dostunuza Yuva!

Satın aldığınız DOG.İST mama kabının özel olarak tasarlanmış eco-friendly  kutusunu, yönlendirmeleri izleyerek sokaktaki dostlarımız için yuvaya dönüştürebilirsin. 

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.