Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Ambiance Masaj Yağı - 100 Ml

%10
Alfheim Aromaterapi Alfheim Ambiance Masaj Yağı - 100 Ml
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
755,00₺
679,50₺
Vergiler Hariç: 566,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz


Ambiance Vücut Masaj Yağı Nedir?

Özel anlarınızı uyarıcı ve keyifli bir aktiviteye dönüştürmek için özel olarak formüle edilen Ambiance Masaj Yağı, hemen sıcak bir atmosfer yaratırken güven ve aşk duygularınızı harekete geçirir. Afrodizyak etkisiyle ylang ylang masaj yağı içerisinde yer alır. Ylang ylang, paçuli, portakal, tarçın, limon, greyfurt, karanfil ve lavanta uçucu yağlarının sinerjik karışımıyla oluşan %100 doğal masaj yağı, masajın fiziksel gevşemesinin yanında derinlemesine etkisiyle rahatlık ve dengelenme sağlar.Afrodizyak, sıcak ve enerjik kokusuyla ruh halinizi yükseltir. Özgüven ve farkındalığınızı arttırır.Etkili kokusunun yanında franksiyonlanmış hindistan cevizi yağı bazıyla cildiniz için mükemmel bir bakım sağlar. Cildin boynuz tabakasına hızla etki ederek cilt metabolizmasını destekler. Cilt ekosistemini düzenler. Serinletici ve sakinleştirici etkisi ile ipeksi ve hoş bir cilt dokusu armağan eder.


İçindekiler

Fraksiyonlanmış Hindistan Cevizi Yağı, Ylang Ylang Yağı, Paçuli Yağı, Portakal Yağı, Tarçın Yağı, Limon Yağı, Greyfurt Yağı, Karanfil Yağı, Lavanta Yağı, E Vitamini.


Fraksiyonlanmış Hindistan Cevizi Yağı Bazında Ambiance Masaj Yağı Fraksiyonlanmış hindistan cevizi yağı, tek başına lüks ve cilde bakım sağlayan bir vücut masaj yağıdır. İçerdiği Laurik Asit küçük yağ molekülleri sayesinde ciltte hızla emilerek metabolize edilir ve besler. Cilt yüzeyindeki yararlı bakterilerin gelişimini destekler. Zararlı mantar ve bakterilerin oluşumunu engeller. Cilt ekosistemini korur. Tahriş olmuş ciltlere iyi bakım yapar.Fraksiyonlanmış hindistan cevizi yağı ile afrodizyak, enerji verici ve harekete geçirici kokularıyla sinerjik uçucu yağlar bir araya geldi. Dengeleyici ve rahatlatıcı lavanta masaj yağı içerisindedir.


Ambiance Vücut Masaj Yağı Katkı Maddesi İçerir mi?

Katkı maddesi içermez. Alfheim masaj yağları %100 doğal içeriklerle, ruh ve beden bütünlüğünü sağlamada etkili sinerjik aromaterapi yağlarının bileşimiyle formüle edilmiştir.

Ambiance Vücut Masaj Yağı Nerelerde Kullanılır?

Tüm vücuda uygulanabilir. Doğanın tatlı, sıcak ve enerji verici bir hediyesidir.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir.

Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır.

Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.