Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Comfort Muscles Body Massage Oil/ Profesyoneller İçin Masaj Yağı/ 250 Ml

%10
Alfheim Aromaterapi Alfheim Comfort Muscles Body Massage Oil/ Profesyoneller İçin Masaj Yağı/ 250 Ml
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
1.620,00₺
1.458,00₺
Vergiler Hariç: 1.215,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Comfort Muscles Vücut Masaj Yağı Faydaları

Yorgun kasların gevşemesine ve gerginliği hafifletmeye yardımcı olur. Cilt altına hızla nüfuz ederek emilir ve cildi besler. Yumuşak dokunuşlu, besleyici formülü cildin pürüzsüz ve canlanmış hissetmesini sağlar. Egzersiz sonrası yorgun ve kasılmış kasların rahatlayarak gevşemesine yardımcı olur.

15 farklı sinerjik aromaterapi yağı ile oluşturulmuş vücut masaj yağı sinerjik etkili uçucu yağlar ile rahatlatıcı bir duyusal deneyim sunar.


İçindekiler

Fraksiyonlanmış Hindistan Cevizi Yağı, Susam yağı, Tatlı Badem Yağı, Kenevir Tohumu Yağı, Buğday Özü Yağı, Ardıç Yağı, Kekik Yağı, Biberiye Yağı, Fesleğen Yağı, Portakal Yağı, Gece Mumu Yağı, Jojoba Yağı, Kamelya Yağı, Okaliptus Yağı, E Vitamini.


Comfort Muscles Vücut Masaj Yağı Nasıl Kullanılır?

Comfort Muscles Body Massage Oil, yorgun ve gergin kaslar için özel olarak üretilmiştir. Spor, seyahat gibi yorucu bir aktivitenin ardından duyusal ve fiziksel olarak rahatlamak için kullanılır. Comfort Muscles Vücut Masaj Yağı’nı avuç içine küçük bir miktar alarak ısıtın ve uygulama bölgesine nazikçe masaj yapın. Ellerden omuzlara, üst ve alt sırta ve tüm bacak boyunca odaklanın.


Comfort Muscles Body Massage Oil Katkı Maddesi İçerir mi?

Comfort Muscles Vücut Masaj Yağı, %100 doğal uçucu ve taşıyıcı yağlarla formüle edilmiştir: Sentetik boya, parfüm, mineral yağ, alkol ve kimyasal koruyucu içermez.


Comfort Muscles Vücut Masaj Yağı Niçin Kullanılır?

Ardıç, Kekik, Portakal yağları ile ısıtıcı etkili body massage oil, fesleğen, okaliptus ve biberiye uçucu yağları ile rahatlatıcı ve gevşetici etkilidir.  Susam yağı, tatlı badem yağı, kenevir tohumu yağı, hindistan cevizi yağı, buğday özü yağı, jojoba, gece mumu ve kamelya yağları ile ciltte hemen emilir ve derinlemesine besler.


Uyarılar

Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.