Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Firming Sıkılaştırıcı Vücut Yağı/ Vücut Sıkılaştırıcı Masaj Yağı/ 100 Ml

%10
Alfheim Aromaterapi Alfheim Firming Sıkılaştırıcı Vücut Yağı/ Vücut Sıkılaştırıcı Masaj Yağı/ 100 Ml
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
430,00₺
387,00₺
Vergiler Hariç: 322,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Firming Sıkılaştırıcı Vücut Yağı

Cildin gençlik mekanizmasını destekleyen yağlar ile formüle edilen Firming sıkılaştırıcı vücut yağı, cildi toparlayarak sarkma ve selülit görünümüne karşı korur. Cildin sıkılaşması için yardımcıdır. 8 farklı bitkisel aromaterapi yağının sinerjik bileşimiyle ortaya çıkan sıkılaştırıcı ve eşitleyici bu vücut yağı, çiçeksi notalarıyla enerji verir ve zindelik sağlar.

İçindekiler

Susam yağı, greyfurt yağı, limon yağı, biberiye yağı, üzüm çekirdeği yağı, lavanta yağı, buğday özü yağı, E vitamini, ıtır yağı.

Firming Sıkılaştırıcı Vücut Yağı Faydaları

Sıkılaştırıcı masaj yağı, cildi toparlar. Selülit ve sarkmalara karşı cildi besleyerek cildin kendisini yenilemesine yardımcı olur. Doğru bir masajla mikrosirkülasyonu arttırır ve cildin tüm yönleriyle canlanmasına katkı sağlar. Firming Sıkılaştırıcı Vücut Yağının içeriğinde, cildin gençlik çeşmesi olan üzüm çekirdeği masaj yağı yer almaktadır. Aynı zamanda içeriğinde yer alan biberiye yağı sayesinde masaj esnasında zihni arındırır ve zihne dingin bir farkındalık katar.

Firming Sıkılaştırıcı Masaj Yağı Nasıl Kullanılır?

Tüm vücuda uygulanabilir. Firming body oil, karın ve basen bölgesindeki sarkma ve selülitleri önlemek için masaj yoluyla uygulanır. Dekolte bölgesi sarkma ve kırışıklıkları için parmak uçlarıyla ve hafif masaj hareketleri ile bu bölgeye uygulayabilirsiniz. Sıkılaştırıcı vücut yağı fiyatı ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için Alfheim'e ulaşabilirsiniz.

Firming Sıkılaştırıcı Vücut Yağı Katkı Maddesi İçerir mi?

Katkı maddesi içermez. Firming etkili masaj yağı, %100 doğal ve bitkisel aromaterapik yağlar ile oluşturulmuş sinerjik bir masaj yağıdır.

Uyarılar

Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.