Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Argan Taşıyıcı Sabit Yağı Argan Yağı Aromaterapi Taşıyıcı Yağ 30 Ml

%32
Alfheim Aromaterapi Alfheim Argan Taşıyıcı Sabit Yağı Argan Yağı Aromaterapi Taşıyıcı Yağ 30 Ml
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
525,00₺
355,50₺
Vergiler Hariç: 296,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Fas'ta ağaç; insanlar, hayvanlar ve bitkiler arasında en derin ortak yaşam ifadesidir. Bu meyveli ağacın zengin yağı, berberilerin sıvı altını olarak bilinir. Argan, güzel saçlar ve bakımlı bir cilt için sayısız versiyonda kullanılabilir.

Uygulama Önerisi: 

Alfheim Shampoo Base içerisine 5-10 damla ekleyerek, kendi saç bakım formülünüzü yaratın.

Nemli ve parlak bir cilt için tek başına ya da sevdiğiniz bir uçucu yağı birkaç damla ekleyerek masaj yapın. 

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.