Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Fesleğen Uçucu Yağı/ 10 Ml

Tükenmek Üzere%28
Alfheim Aromaterapi Alfheim Fesleğen Uçucu Yağı/ 10 Ml
440,00₺
315,00₺
Vergiler Hariç: 262,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Fesleğen Yağı Nasıl Kullanılır?

Hindistan kökenli olduğu düşünülen Fesleğen Yağı, eski çağlardan itibaren zihin üzerindeki olumlu etkileri nedeniyle tercih edilmekteydi. Meditasyondaki yardımı ve bedensel alandaki desteğiyle Ayurvedik gelenekte yaygın olarak hala kullanılmaktadır.
Hafif, taze, tatlı-baharatlı kokusu ve balzamik alt notası ile aroma lambalarında, difüzörlerde, buhurdanlıklarda ve hava yayıcılarda hava antiseptiği olarak tercih edilebilir.
Masaj yağlarına eklenen Fesleğen Uçucu Yağı cildi arındırarak selülit görünümünün azaltılmasına yardımcı olabilir.

İçindekiler

%100 Ocimum basilicum (Fesleğen Uçucu Yağı)

Fesleğen Uçucu Yağı Faydaları

Bedensel olarak arındırıcı, antibakteriyel, antiseptik, antistres olan ve böcek ısırıklarına karşı etkili olması ile bilinen Fesleğen Yağı, kokusuyla böcek kovucu etki gösterir. Sakinleştirici kokusu stresi azaltmaya ve dinlendirici uykuya teşvik eder.
Ruhsal olarak rahatlatıcı ve cesaret vericidir. Bulaşıcı hastalıklara karşı değerli bir koruma sağlar.

Fesleğen Uçucu Yağı Niçin Kullanılır?

Sivilce ve aknelere karşı Ylang Ylang, Sandal ve Bergamot yağları ile karıştırılarak uygulanabilir. Bu karışım sabit-taşıyıcı bir yağ ile seyreltildikten sonra cilde uygulanabilir.

Sinerjisi ile Uyumlu Diğer Yağlar

Bergamot, Adaçayı, Itır ile iyi uyum sağlar. Masaj uygulamalarında Lavanta, Biberiye, Itır ve Adaçayı ile uyumludur. Ortam kokulandırmada Lavanta, Biberiye, Limon, Okaliptus ve Nane yağları ile etkili sinerji oluşturabilir.

Fesleğen Uçucu Yağı Katkı Maddesi İçerir mi?

Saf uçucu yağlar, kimyasal katkı maddeleri içermemelidir. Alfheim aromaterapiden satın alacağınız tüm uçucu ve sabit yağlar saf, katkısız ve %100 doğaldır.

Fesleğen Yağı Nerelerde Kullanılır?

Ayurvedik gelenek, Fesleğen Yağı faydaları ile ilgili geniş bir tecrübeye sahiptir ve bunu değerlendirir. Fesleğen Yağı cilde faydaları ile de aromaterapi uygulamalarında tercih edilir. Sabunlarda, kozmetik ürünlerde ve parfümeride de kullanılan değerli yağlar arasındadır.

Fesleğen Yağı Neye İyi Gelir?

Fesleğen yağının faydaları ve kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için blog yazımıza göz atabilirsiniz.

Uyarılar: Sadece harici kullanımlar içindir. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.