Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Amethyst Heart - Gua Sha

Pelcare Amethyst Heart - Gua Sha
Marka : Pelcare
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
795,00₺
Vergiler Hariç: 662,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Gua Sha vücuttaki tıkanan enerjiyi, engellenen kan ve lenf dolaşımını serbest bırakmayı aktif şekilde yardımcı olur. Alt tabakadaki toksinler baskı uygulanarak, yüzeye atıldığında hücrelerin çalışmasını daha aktif duruma getirir. Ama en güzeli ise saniyeler içinde cilt bakımından çıkmışçasına dipdiri ve aydınlık bir surat! Kan dolaşımını hızlandırarak daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha genç bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.
İyileştirici gücü yüksek olan Amethyst Gua Sha lekeli ciltlerin daha aydınlık, daha eşit tonda olmasına yardımcı olarak bir yanda da negatif duyguların bedeninizden uzaklaşmasına yardımcı olur.
Hem çeneye oturur hem de göz etrafında rahatlıkla kullanmanıza yardımcı olur. Yüz ve boyun kıvrımlarınızı kavrayan bu kalp şekli, geri dönüşümlü keseler içinde uzun zaman cildinizin en iyi arkadaşı olsun!
Amethyst Gua Sha Yararları:
+ Cildin elastikiyetini hızla güçlendirir.
+ Ciltteki çizgilerin oluşumunu ve enflamasyonun oluşumunu engeller.
+ Kan dolaşımını hızlandırarak ciltteki sarkmalara engel olur. 
+ Ciltte zamanla büyüyen gözeneklerinizin küçülmesine yardımcı olur.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.